استفاده رایگان از آفیس موبایل در آیفون و اندروید

مایکروسافت آفیس موبایل برای iPhone و Android در حال حاضر برای استفاده کاملاً رایگان است و نیازی به عضویت ندارد.

همان‌گونه که انتظار می‌رفت، بالاخره مایکروسافت از برنامه Office مشهور خود برای Apple iPad در یک مراسم ویژه‌ی سخنرانی، رونمایی کرد و درحالی‌که این افزونه بدون شک می‌تواند کاربران iPad را بسیار خوشحال نماید، اخبار خوشی برای کاربران Office دارندگان تلفن هوشمند به گوش می‌رسد. از هم اکنون، این برنامه نه تنها برای دانلود رایگان است بلکه آن دسته افرادی که از آفیس موبایل برای iPhone و Android استفاده می‌کنند می‌توانند اسناد Office را بر روی دستگاه‌های همراه خود به‌صورت رایگان، ایجاد، اصلاح و ذخیره نمایند و نیازی به عضویت Office 365 نیست.

آفیس موبایل

آفیس موبایل در آیفون و اندروید

با علم به اینکه تأخیر در ارائه Office برای سیستم‌عامل‌هایی همچون iOS و Android این مجموعه را از رقابت برای برتری بسیار عقب نگه داشته است، این گام‌ها به روشنی برای تقویت میزان استفاده از این مجموعه اتخاذ شده است. Microsoft Office همیشه برترین محصول بازار بوده است و درحالی‌که بر روی سخت‌افزار دارای ویندوز این قضیه صدق می‌کند؛ این غول Redmond می‌داند که برای فتح بازار سیستم‌عامل های موبایل کار بزرگی پیش رو دارد.

سال‌ها، Bill Gates و همکاران وی از اینکه بنشینند و به شانس iPad برای داشتن مجموعه Microsoft Office ضربه بزنند، بدون توجه به اینکه نگه‌داشتن محصولات آنها، بوم‌سازگان همراه عقب‌مانده، تنها به ضرر خود آنهاست، خوشحال بودند. در حال حاضر، مایکروسافت فشاری هماهنگ در آوردن Office برای تمامی دستگاه‌ها اعمال می‌نماید و هر چند، اگر پشتیبانی از iPad بزرگ‌ترین معرفی روز سخنرانی به شمار می‌رفت پس آنگاه می‌گفتیم تاکتیک بدون نیاز به عضویت تلفن های هوشمند بسیار بیشتر به چشم می‌آمد.

تنها برای استفاده خانگی، مشتریان قادر خواهند بود اسناد را ایجاد، اصلاح و در فضای ابری به اشتراک بگذارند. بدون نیاز به عضویت Office 365، به‌صورتی بازار بهره‎وری را تحت تأثیر قرار خواهد داد که انگار گربه‌ای را میان کبوتر های رها کنید.

آفیس موبایل

ضمناً، نسخه جدید iPad، برای کارایی کامل، نیاز به پرداخت حق عضویت دارد، اما به دلیل اینکه تلفن های هوشمند صفحه‌نمایش های 7/5 اینچی و بالاتر دارند، تلفن‌هایی مانند Galaxy Note 3 بیش از اندازه نیاز برای PowerPoint، Word و Excel کارایی خواهند داشت.

می‌توانید به لینک زیر سر بزنید:

دانلود Microsoft Office برای iPad (دانلود رسمی)

لطفاً به گالری برنامه آیفون و iPad و Android ما برای برنامه‌های بیشتر سر بزنید.

i

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا