فضولی در برنامه های دوستان با نرم افزار هومر

آیا تا به حال زیرچشمی به صفحه نمایش تلفن دوستانتان نگاه کرده اید؟ یا تا به حال کنجکاو بوده اید که بدانید برنامه های مورد علاقه دوستانتان چیست و یا دوست داشتید از  زندگی دیجیتالی آن ها سر در بیاورید؟

homer-iphone

خب ، شما اکنون با استفاده از یک برنامه بدون هیچگونه دشواری در قصه سر هم کردن و یا فضول نامیده شدن از طرف دوستتان می توانید این کار را انجام دهید.  مکس لوچین بنیان گذار پی پال به همراه همکاران خود در مرکز خدمات HVF به زودی برنامه ای به نام هومر را عرضه می کند که یک نرم افزار آیفون است که به شما اجازه می دهد برنامه های خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید .

همچنین همه شما می توانید توسط آیفون خود از صفحه نمایش گوشی عکس گرفته و آن را برای دیگران ارسال کنید ، برنامه هومر  تصاویر را اسکن می کند و برنامه ها را شناسایی می کند ، همچنین آن ها را با برنامه های مخاطبین شما در دفترچه تلفن گوشی و یا شبکه های اجتماعی مختلف به سادگی مقایسه می کند.

همینطور شما می توانید امیدوار باشید ، برخی از ویژگی های حریم شخصی در این نرم افزار رعایت شود. علاوه بر ماهیت اختیاری بودن این برنامه در استفاده از تصویر برداری از صفحه نمایش ، شما می توانید برنامه هایی را که دوست دارید شخصی باشند و کسی متوجه آن نشود مخفی کنید.

شما مجبور نیستید عادت های روزمره خود را با سایر افراد جهان به اشتراک بگذارید و به همه مردم دنیا نشان دهید که به چه برنامه هایی اعتیاد دارید. هیچ اشاره ای به استفاده از نسخه های برنامه هومر  در سایر پلت فرم ها نشده است ( و یا برای افراد خارج از  ایالات متحده فعلا کاربردی ندارد.) اما شما اگر آیفون دارید و همچنین دوست دارید از عادت های دوستان خود مطلع شوید می توانید همین امروز برنامه را امتحان کنید.

engadget

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا