با دانلود بازی Fruit Attacks آماده منفجر کردن میوه‌ها باشید

میوه یک بخش مهم رژیم غذایی سالم است، اما مثل هر چیز دیگر میوه زیاد می‌تواند مضر باشد. خصوصا وقتی که میوه‌ها در یک بازی اکشن معمایی به نام Fruit Attacks شرکت En Masse Entertainment بر علیه ما باشند.

1.fruit-attacks-iphone6-hero
در Fruit Attacks ارتشی از میوه‌های فضایی به آرامی به زمین نزدیک می‌شوند و بازیکنان باید به کمک موجوداتی به نام SATI این میوه‌ها را در آسمان منفجر کنند. بازی Fruit Attacks با سیستم هدف گیری دو انگشتی مخصوص، طراحی با طراوت و بسیاری از لوازم قابل دریافت و ارتقاء، می‌تواند جذاب‌ترین بازی معمایی باشد که در طی این چندین سال بازی کرده‌اید. در ادامه با بررسی این بازی با ما همراه باشید!

2.Fruit-Attacks-screenshots-1

 

وقتی یک میوه خوب بد می‌شود

در هر مرحله از این بازی چندین گروه از میوه‌های دشمن شروع به پایین آمدن از بالای صفحه می‌کنند و همانند Space Invaders و یا Missile Command اگر آن‌ها به زمین در پایین برسند شکست می‌خورید.

اپل ایدی Apple ID

اما بزرگترین تفاوت این بازی با بازی‌های دیگر در سیستم هدف گیری هوشمند Fruit Attacks است. به جای شلیک مستقیم رو به بالا به سمت دشمنان در این بازی بازیکنان باید با دو انگشت هدف گیری کنند. هر انگشت خط شلیک خودش را دارد و نحوه جایگیری دو انگشت حلقه آتش شما را تعیین می‌کند. این نوع هدف گیری به شما اجازه می‌دهد که شلیک‌های زیبایی را انجام دهید که اوج گرفته و سپس سقوط خواهند کردند، شلیک‌هایی که از سمت چپ به راست حرکت میکنند و … .

هدف بازی هماهنگ کردن شلیک‌ها با گروه دشمنانی است که هدف می‌گیرید. هر چه تعداد بیشتری از میوه‌ها را بدون اشتباه پشت سر هم نابود کنید ضریب امتیاز بهتری دریافت می‌کنی. دشمنان نابود شده دانه‌های طلایی رنگی به جای می‌گذارند که همانند پول در بین مراحل استفاده می‌شود.

برخی از میوه‌های مهاجم انرژی بیشتری ارن و با یک انفجار کوچک نابود نمی‌شوند که باید برای نابو کردنشان شلیک‌های خود را تقویت کنید. به سادگی دو انگشت خود را نگه دارید تا شلیک‌تان تقویت شده وچند برابر آسیب برساند. توانایی‌های Vibro به خوبی در مواقع خطر به شما کمک می‌کند. این توانایی در طی مرحله آماده می‌شود و وقتی که به میزان لازم برسد با تکان دادن صفحه در تمام صفحه SATI ها حمله می‌کنند.

در پایان هر منطقه بازیکن باید رییس‌های بزرگ میوه‌ای را شکست دهد. این رییس‌ها با تیمی از میوه‌های کوچکتر حمله می‌کنند و بازیکن را به چالش می‌کشند. اگر هم به دنبال چالشی سخت‌تر هستید می‌توانید مراحل متوسط و وحشتناک را انتخاب کنید.

3.Fruit-Attacks-screenshots-2

 

ساخت ارتشی از میوه‌های جنگ جو

در حال حاضر Fruit Attacks دارای 180 مرحله می‌باشد و همچنان مراحل بیشتری برای آن خواهد آمد. این بازی هنوز چیزهای زیادی برای آزاد کردن دارد از جمله 6 کارکتر حیوان قابل بازی کردن به اسم SATI. هر SATI مهارت‌های ذاتی و مهارت Vibro مخصوص خودش را دارد و هر یک از این SATI ها می‌توانند به صورت جداگانه تقویت شوند.

هر یک از این SATIها در شرایط متفاوتی بهتر عمل می‌کنند. همچنین یک انبار مهمات با جانوران کوچک قابل تقویت وجود دارد که به شلیک‌های شما قدرت بیشتری می‌دهد.

بازیکنان همچنین یک پایگاه برای تنظیم کردن بین ماموریت‌ها دریافت می‌کنند. هر چه میوه‌های دشمن بیشتری نابود کنید امتیاز بیشتری دریافت می‌کنید که می‌توانید برای دریافت جوایز از سردخانه آن‌ها را خرج کنید. گربه اهلی شما هم گاهی امتیاز‌های معمولی یا ویژه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد. در کل هر چه بیشتر پیش بروید لوازم بیشتری را می‌توانید خریداری کنید.

Fruit Attacks یک بازی رایگان است و همچنین یک سیستم انرژی دارد که از عجله کردن کاربران در این بازی بکاهد. گاهی اوقات این بازی بسیار سخت می‌شود، اما جای نگرانی نیست زیرا همیشه می‌توانید برگردید و برای پول بیشتر تلاش کنید و برای تقویت کردن از آن استفاده کنید تا مراحل ساده‌تر شوند.

امروزه بازی‌های معمایی بسیار زیاد شده‌اند اما Fruit Attacks را به دلیل سیستم هدف گیری خاصش نباید با بازی‌های دیگر یکسان دانست. اگر می‌خواهید یک بازی معمایی که جلوتر از زمان قدم برمی‌دارد را امتحان کنید حتما این بازی را نصب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا