دوربین Instax Mini 70 شرکت فوجی فیلم

استفاده از دوربین های عکس گیری چاپ آنی واقعا لذت بخش است ، ولی این گونه دوربین ها برای گرفتن عکس های سلفی زیاد مناسب نیستند.

دوربین Instax Mini 70 شرکت فوجی فیلم به این مشکل توجه کرده و به آن رسیدگی می کند ، بدین صورت که در درون دوربین خودش یک دکمه مخصوص گرفتن سلفی قرار داده است که وقتی شما از آن استفاده می کنید ، این دکمه باعث می شود که فاصله فوکوس لنز دوربین تغییر کرده و پایین تر بیاید و به حدود 11 اینچی برسد ، که بدین وسیله عکس های سلفی تر و تمیز تر در آمده و با فوکوس مناسب خواهند بود و همچنین از تار بودن آن ها جلوگیری می شود. همچنین آیینه کوچکی که بر روی لنز این دوربین قرار داده شده است هم به این کمک می کند که عکس های سلفی شما فریم گیری شود.

2015-10-05_090312

بررسی ویژگی‌های دوربین Instax Mini 70

این دوربین عکاسی و چاپ آنی شرکت فوجی فیلم که قیمتی بالغ بر 139.99 دلار دارد ، در آبان ماه عرضه می شود. همچنین این دوربین در سه رنگ مختلف عرضه خواهد شد : رنگ های زرد قناری ، سفید ماهی ، آبی اقیانوسی.

علاوه بر اضافه شدن این بخش جدید مخصوص به سلفی دوربین Instax Mini 70 شرکت فوجی فیلم همچنین از طراحی جوان پسندانه تر و اسپرت تری برخوردار شده است که بسیار ظریف تر و جمع و جور تر است و خیلی بهتر از نسخه قبلی خود یعنی دوربین Instax Mini 8 به نظر می رسد.

همچنین منظره یاب بهبود یافته ای نیز بر روی این دوربین قرار داده شده است ، که همیشه یکی از ویژگی های دوست داشتنی و خوب این دوربین بوده است.

یک دکمه تغییر وضعیت عکاسی بر روی این دوربین قرار داده شده است که می تواند بین حالت های بزرگ بینی ، حالت چشم انداز یا Landscape ، حالت فلاش اجباری یا Forced Flash ( که در این حالت فلش در کل مدت عکاسی روشن خواهد بود ) و یک حالت ” High-key ” می باشد که در آن عکس های چاپ آنی روشن تری گرفته خواهد شد.

در قسمت پشتی این دوربین نیز شما می توانید یک تایمر ده ثانیه ای را مشاهده کنید – یکی از ویژگی هایی که تا قبل از این تنها در مدل دوربین Instax Mini 90 مشاهده شده بود. فشار دادن دو مرتبه ای دکمه تایمر باعث می شود که عکس آنی دومی از همان موقعیت چاپ بشود که آن را می توانید در صورت نیاز به دوستان تان هدیه دهید.

مطلبی که جالب به نظر می رسد ، این است که این دوربین بر خلاف آن چیزی که فکر می کنید از دو باتری قلمی مدل AA استفاده نمی کند – مانند چیزی که در مدل دوربین Instax Mini 8 مشاهده کرده بودید – و یا حتی از باتری های یون لیتیومی قابل شارژ مجدد موجود در دوربین Instax Mini 90 نیز در آن استفاده نشده است. این دوربین به دو عدد از باتری های لیتیومی CR2/DL نیاز دارد ، که کمی باعث پیچیده شدن قضایا می شود.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا