10 راه خوب برای داشتن اندام مناسب بدون رفتن به باشگاه

تمریناتی بدون رفتن به باشگاه

آیا از همان حرکات قدیمی در باشگاه ها خسته شده اید؟

پیوستن به یک باشگاه ورزشی می تواند یک راه فوق العاده برای داشتن تناسب اندام مناسب باشد اما تنها راه نیست. شما می توانید انواع تمرینات مختلف را در خانه یا بیرون از خانه انجام دهید و به همان نتایجی که در باشگاه انتظار دارید برسید.

در اینجا 10 راه سرگرم کننده برای داشتن تناسب اندام بدون رفتن به یک باشگاه ورزشی برای شما ارائه شده است.

اردوی آموزش خود را بسازید.

تمریناتی به سبک اردوی آموزشی بسیار سرگرم کننده هستند. چه کسی چالش را دوست ندارد؟ شما می توانید خود را با انجام تمرینات هوازی و تمرینات قدرتی در خانه یا در خارج از خانه در پارک ها به چالش بکشید و همه ی چیزی که نیاز دارید یک جفت کفش ورزشی است!

سعی کنید این مدار را انجام دهید: حرکت پروانه، لانگز ” lunges”، زانو بالا، شنا، حرکت پارالل (با استفاده از یک نیمکت یا جدول کنار پارک ها) و دراز و نشست. هر تمرین را به مدت 60 تا 90 ثانیه انجام دهید بین تمرینات به اندازه ی مورد نیاز استراحت کنید. و هر تمرین را 2 تا 3 مرتبه تکرار کنید.

lunge-couple-park-400x400

پیوستن به یک تیم

گاهی اوقات کشاندن خود به سمت یک باشگاه ورزشی حرکتی خوب است. نظر شما در رابطه با ثبت نام کردن در یک لیگ ورزشی بزرگسالان چیست؟ ورزش به معنای کلمه یعنی بیرون کشیدن یک بازی از تمرینات، بنابراین ضربان قلب شما با ورزش کردن بالاتر می رود و کالری بیشتری خواهید سوزاند و همچنین لحظات خوبی را با ورزش کردن سپری خواهید کرد.

اگر شانس ثبت نام کردن در یک تیم را از دست داده اید می توانید برای ثبت نامی دوباره پیشنهاد بدهید. زمانی که برنامه ریزی تیم ها زیاد می شود و تیم به شدت مشغول می شود اغلب تیم ها نیاز به بازیکنان اضافه دارند بنابراین شما این شانس را خواهید داشت تا اولین کسی باشید که به عنوان بازیکن جایگزین با شما تماس گرفته شود.

join-baseball-team-400x400

یک تور پیادی روی در شهر خود بگذارید

پیاده روی یکی از آسان ترین راه ها برای خوش اندام بودن است زیرا تنها چیزی که نیاز دارد یک جفت کفش مناسب است و شما می توانید در هر زمان و هر جایی این نوع ورزش را انجام دهید.

یک راه سرگرم کننده برای لذت بردن بیشتر از این ورزش این است که در تورهای پیاده روی برای مناطق تاریخی شهر خود ثبت نام کنید با این کار علاوه بر خوش اندام بودن چیزهای جدیدی از شهر و تاریخ کشور خود یاد می گیرید.

ثبت نام در یک دوره ی رقابتی

رقابت های با مانع روز به روز در حال تبدیل شدن به سرگرمی محبوب مردم می شود زیرا در آنها تناسب اندام و سرگرمی و ماجراجویی هم زمان با هم وجود دارد.

در این نوع رقابت ها شرکت کنندگان باید از دیوار بالا بروند، از زیر سیم خاردارها بخزند، از روی چاله های آب حرکت کنند و حتی از روی آتش بپرند. این یک راه هیجان انگیز و البته کارآمد برای داشتن تناسب اندام است.

پیاده روی طولانی

پیاده روی طولانی راهی مناسب برای بیشتر کردن پمپاژ قلب است در حالی که به طور همزمان از هوای تازه در خارج از منزل لذت می برید.

برخی از دوستان خود را جمع کنید، بند کفش های ورزشی خود را محکم کنید و خود را برای پیاده روی طولانی آماده کنید. لذت بردن از مناظر و احساس موفقیت پس از یک پیاده روی طولانی بسیار لذت بخش تر از گذراندن یک بعد از ظهر در باشگاه ورزشی است.

hike-mountain-friends-400x400

مسیر های متفاوتی را برای دویدن امتحان کنید

دویدن از هر نوع ورزش هوازی دیگری کالری بیشتری می سوزاند، اما دویدن بر روی تردمیل یا دویدن در یک مسیر همیشگی خسته کننده است. یکی از راه هایی که با آن بتوانید دویدن را برای خود تا اندازه ای هیجان انگیز کنید این است که مسیرهای متفاوتی را برای دویدن انتخاب کنید.

تغییر سرعت می تواند بدن شما را به چالش بکشد و در نتیجه باعث سوختن کالری بیشتری شود و همچنین تمرینات را جذاب خواهد کرد.

استفاده از تخفیفات اینترنتی

سایت های خرید گروهی و تخفیفی اغلب پیشنهادات بسیار خوبی برای فعالیت های تناسب اندام در خود دارند مانند کلاس های یوگا، صخره نوردی و حتی دوره ها و درس های قایق رانی. استفاده از این چنین کلاس هایی یکی از بهترین راه ها برای تجربه ی چیزهای جدید و البته هیجان انگیز نگه داشتن تمرینات می باشد.

online-deals-mouse-400x400 (1)

روشن کردن وظایف در یک تمرین

متناسب کردن انجام کارهای خود در تمرینات و سوزاندن کالری در همان زمان؟ مانند مثال معروف یک تیر و دو نشان است.

نکته ی قابل تامل در مساله ی روشن کردن وظایف این است که روی تمریناتی بیشتر تمرکز کنید که بیشترین کالری سوزی را در بدن دارند. برای دریافت طرز فکر درست تر کفش های ورزشی خود را بپوشید و یک موزیک خوب هم بگذارید تا بهتر به تمرینات بپردازید برای به چالش کشیدن بیشتر بدن می توانید هنگام آغاز هر موزیک جدید چند حرکت دراز و نشست انجام دهید.

ارائه ی خدمات خود

داوطلب شدن در پروژه های خدمات اجتماعی، مانند ساخت یک خانه برای بی خانمان ها یا تمیز کردن یک پارک یا یک فضای سبز، یک راه عالی برای انجام برخی فعالیت ها و در کنار آن کمک به بهبود وضعیت جامعه است.

اگر شما تمام روز را صرف فعالیت و حرکت کنید دقیقا مانند یک تمرین ورزشی فوق العاده برای شما سود خواهد داشت.

build-home-volunteer-400x400

تمرین یوگا در منزل

بهترین نکته در تمرین یوگا این است که تنها چیزهایی که شما نیاز دارید بدنتان و یک زیر انداز برای انجام حرکات روی آن است. بسیاری از تمرین های یوگا در سراسر اینترنت وجود دارد که به طور رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و شما می توانید بسیاری از تمرینات یوگا را در منزل و با راحتی مورد انتظار خود انجام دهید.

نویسنده : Tina Haupert

منبع : health

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا