گجت های مربوط به رویاها و کابوس ها

 حلقه هوشمند ، رکاب دوچرخه Breathalyzing و Transport های هم اندازه لب تاب

به گجت های رویاها و کابوس ها خوش آمدید، امروز برای شما یک سری گجت های هفته را معرفی می کنیم:

یکی از آن ها یک حلقه هوشمند است که نوتیفیکشن هایی را که از عزیزان خود دریافت می کنید به شما اطلاع می دهد ، دیگری قفل دوچرخه breathalyzing بوده و دیگری یک دستگاه خودپرداز است که از طریق ضربان قلب شما به خود اعتبار می بخشد و آخرین مورد هم یک سیستم انتقالی هم اندازه لب تاپ است.

xl-2015-ungaro-ring-1
مثل همیشه این مقاله یک بررسی نیست ، زیرا من چندین بار رخ داده است که یک نکته ای را در بررسی یک گجت نوشته ام که درست از آب در نیامده است و بعد ها این موضوع موجب آسیب اطلاعات من شده است.

باید بگویم ستون این هفته بیش تر از یک نقطه نظر من در مورد محصولات حقیقی است . امتیاز بندی من به این گجت ها اینگونه است که من چه استفاده هایی از آن می کنم و برایم مهم نیست که چه میزان صدمه در انتظار من است.

حلقه ی Ping :

لطفا تصور کنید که حلقه ای که با عشق خود می خرید به گونه ای باشد که زمانی که او با شما تماس می گیرد این حلقه به شما خبر بدهد و ویبره برود.

Omate و Emanuel Ungaro نیز حلقه ای به نام Ungaro ring را طراحی کرده اند که تصویر آن را در بالا می بینید.

این انگشتر زمانی که کسی با شما تماس می گیرد یا پیام می فرستند به شما اطلاع می دهد.

تا جایی که من این گجت را درک کرده ام فقط می توانم بگویم که خرید آن احمقانه نیست ، قیمت آن بستگی به شکل و نوع فلزی که در آن به کار رفته است دارد ، مثلا قیمت خرده فروشی فلز گرانبهای این گجت 2000 دلار می باشد.

Blitzed برای دوچرخه:

در حالی که دوچرخه سواری به ماشین سواری ترجیح داده می شود و به نفع محیط زیست است اما یک سری موارد امنیتی آن کم تر است.

یکی از مواردی که وجود دارد این است که امکان دزدیده شدن دوچرخه خیلی بالا است. KooWho یک قفل دوچرخه متفاوتی را عرضه کرده است.

به جای درخواست کردن یک کد یا کلید برای بازکردن دوچرخه ، Alcoho-Lock یک آزمون breathalyzer را درخواست می کند.

شما یک الگوی گفتاری روی دوچرخه خود وارد می کنید و با گفتن آن صدای شما را تشخیص می دهد و باز می شود. می توانید همچنین همین الگو را ضبط کنید و به دوستان و خانواده بدهید تا آن ها نیز استفاده کنند.

این ایده خوبی است ، اما یک سری مشکلات هم دارد.

معلوم نیست که وقتی باتری این قفل تمام شود چه اتفاقی می افتد در هربار شارژ فقط 40 بار می توان از این قفل و آزمون آن استفاده کرد.

زمانی که باتری Alcoho-Lock تمام شود و دسترسی به شارژ آن نداشته باشید نمی توانید قفل آن را باز کنید.

سیستم پرداخت پمپ خون:

Nymi Band نوعی دستبند است که آپشن هایی را برای پرداخت و استفاده صحیح از NFC ارائه می دهد.

این هم یکی دیگر از تکنولوژی های پرداخت پول و کارت اعتباری بدون تماس است که به صورت دستبند ارائه می شود. درست مثل چیزی که در اپل واچ می بینید.

تفاوت Nymi این است که فقط باید توسط یک نفر استفاده شود و منحصر به فرد اوست و طبق ضربان قلب او کار می کند.

این دستگاه کمی دور از باور است ؛ زیرا من نمی توانم باور کنم که هنوز سنسوری باشد که بتواند ضربان قلب منحصر به فرد هرکسی را تشخیص دهد. به همین دلیل این یکی از دلایلی است من ترجیح می دهم اپل واچ را امتحان کنم.

ولی هنوز با اینکه من زیاد سر از کار تکنولوژی Nymi در نمی آورم به نظر می رسد ارزش امتحان کردن را داشته باشد ؛ ولی آیا واقعا می تواند مثلا در هنگام ترس که ضربان ما تند می شود و حالت عادی ضربان را تشخیص دهد؟

اتومبیل درون یک Messenger Bag :

والک کار های Cocoa Motors مانند رویایی برای افراد تنبلی است که حوصله راه رفتن ندارند.

این وسیله یک انتقال دهنده هم اندازه لپ تاپ است ؛ این گجت می تواند با سرعت 6.2 مایل در ساعت به اندازه 7.4 مایل شما را با سه ساعت شارژ کردن منتقل کند.

وزن آن نیز مشابه لب تاپ می باشد و بین 4.4 و 6.6 پوند قرار دارد.

والک کار چیزی است که من دوست دارم حداقل برای یک روز در زندگی خود آن را داشته باشم ؛ من هیچ وقت در زمینه skateboard موفق نبوده ام ؛ بنابرین حس می کنم در هنگام استفاده از والک کار باید از کلاه ایمنی و سایر مسائل امنیتی استفاده کنم.

technewsworld

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا