قاب گوشی گلکسی نوت 5 خود را با استفاده از این روش ها شفاف کنید

باور کردن این آسان نیست ولی شخصی به نام Skarface08 در شبکه اجتماعی Reddit موفق به شفاف کردن بده گوشی گلکسی نوت 5 شده است . با این کار کاربران می تواند اجزای داخلی گوشی را مشاهده کند . در ادامه توضیحاتی این شخص مبتکر را در مورد این ایده خواهیم دید.

Clear-Galaxy-Note-5

او گفت : کل فرایند شفاف سازی بسیار ساده بود . برای انجام چنین کاری نیاز به یک وسیله حرارتی ، گیره نگه دارنده و یک تیغ برنده است . نکته قابل توجه کیپ شدن قاب گوشی بدون هیچ پیچ یا ابزار خاصی است و شما به راحتی و کمی دقت می توانید قاب گوشی خود را شفاف کنید . در ادامه مراحل انجام کار را توضیح خواهیم داد.

2015-10-17_132233

روش استفاده از این قاب

در مرحله اول با استفاده از یک وسیله حرارتی قاب گوشی را گرم کنید و شیشه را از جای خود جدا کنید . این کار به راحتی امکان پذیر است زیرا قاب گوشی با پیچی کیپ نشده است . پس از جدا سازی قاب گوشی ، شیشه را با استفاده از یک گیره نگه دارید . در نهایت با استفاده از یک تیغ که میت واند تیغ صورت تراشی یا تیغ موکت بری باشد می توانید به راحتی لایه رنگی قاب را برداشته و به قاب شفاف برسید . به همین راحتی قاب گوشی شما بدون هیچ هزینه ای شفاف خواهد شد البته قاب شفاف برای بسیاری از مشتریان جالب و مورد پسند نیست اما بسیاری نیز از طرفداران چنین قاب هایی هستند .

لازم به ذکر است که انجام این کار نیاز به تخصص و دقت بلایی دارد و به گفته سامسونگ با انجام این کار گارانتی گوشی شما از بین می رود پس مراقب باشید که گارانتی و قاب گوشی را یکجا از دست ندهید.

galaxy-s6-edge

کاربران می توانند برای گوشی های دیگر نیز این عمل را انجام دهند

همین شخص یک گوشی گلکسی اس 6 اج را نیز با استفاده از همین روش به صورت نیمه شفاف درآورده است . سامسونگ و دیگر تولید گنندگان هرگز این گوشی ها را با قاب شفاف عرضه نمی کنند و شما باید با همین روش به یک قاب شفاف دست پیدا کنید . مزیت این روش و شفاف شدن قاب گوشی ، خنک تر شدن گوشی و راه نفوذ بیشتر هوا است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا