تست سرعت گلگسی نوت5 در مقابل OnePlus 2 و LG G4

تست سرعت بر روی سه مورد از بهترین فبلت های بازار جهانی

اگر برای شما اتفاق افتاده که در بازار به دنبال یک گوشی هوشمند ، یا به معنای دقیق تر به دنبال یک دستگاه از نوع قبلت باشید همیشه دنبال منابع معتبری می گردید تا سرمایه گذاری شما سودمند باشد.

1.Lap-1-Main
این نسبتا آسان شده است که این روزها وقتی گوشی جدیدی به بازار می آید بتوانید از طریق اطلاعاتی که منتشر شده طبق نیازهای خود موردی را انتخاب کنید. ویدیوی جدیدی در یوتیوپ تست سرعتی را بر روی سه مورد از بهترین فبلت های بازار جهانی این روزها صورت داده و آن ها را به چالش کشیده است.

چه راهی برای به نمایش گذاشتن قابلیت های Samsung Galaxy Note 5 ؛ LG G4 و گوشی جدید OnePlus 2 بهتر از این است که آن ها را مقابل هم قرار داده و به چالش بکشیم.

هدف از هر نوع تست سرعتی این است که ببینیم دستگاه ها هنگامی که تحت یک آزمون یکسان صورت می گیرندچه پاسخی خواهند داد.

در بخش اول که “obstacle course” نام دارد ، قدرت پردازشگر با تمرکز بر روی توانایی انجام چند فعالیت به صورت یکسان صورت می گیرد.

برای نشان دادن میزان قدرت پردازش گر ها ، تستی که آماده شده است بسیار ساده است ؛ دسترسی به منوهای مختلف موجود در دستگاه پیش از راه اندازی Temple Run ، باز کردن بازی و بستن آن پیش از بالا آمدنش و اندازی گیری زمان لازم برای انجام این کار و زمان لازم برای خروج از یک برنامه و رسیدن به صفحه نمایش بخشی از این تست ها هستند.

توجه داشته باشید که گلگسی نوت 5 با پردازنده هشت هسته ای Exynos 7420 و 4 گیگابایت رم داخلی افتخاراتی است که گوشی تازه وان پلاس 2 از آن بی بهره است.

2.Lap-3-Main

یکی از مهم ترین جنبه های استفاده از گوشی های هوشمند کاربرد مولتی تسک بودن آن است. که در این زمینه ال جی- جی 4 بهترین نتیجه را در میان سه گوشی دیگز از خود نشان داد.

نوت 5 با وجود داشتن رم 4 گیگابایتی مشکلات قابل توجهی را در اجرای ویژگی مولتی تسک از خود نشان داد. یک بار دیگر در این آزمون ها ثابت شد که وان پلاس 2 رقیب چندانی برای ال جی – جی 4 و سامسونگ گلکسی نوت5 به نظر نمی رسد.

3.Lap-final-Main

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا