یک اینفوگرافی جدید از تفاوت‎های بین Galaxy S6 و Galaxy S5

سامسونگ علاقه دارد که شما از تفاوت‎های بین گوشی هوشمند معروف قبلی‎اش –Galaxy S5- و نسخه‎ی جدیدش یعنی Galaxy S6 باخبر شوید؛ این گوشی جدید با شروع نیمه‎ی اول آوریل در سرتاسر جهان رونمایی خواهد شد. به همین دلیل، این شرکت، یک اینفوگرافی از تفاوت‎های بین دو گوشی را امروز روی وبلاگ رسمی‎اش منتشر کرد.

1

همانطور که مشخص است، Galaxy S6 نسخه قبلی‎اش را در تمام بخش‎های نمایش داده شده در اینفوگرافی شکست داده است. اگرچه، چیزی که سامسونگ نشان نمی‎دهد این است که برعکس Galaxy S6، S5 در برابر آب مقاوم است و همچنین اسلات کارت Micro SD نیز دارد. (داشتن این دو ویژگی، بدون شک Galaxy S6 را حتی بهتر از قبل می‎کرد). برای نگاهی جزئی‎تر به هر دو گوشی سامسونگ می‎توانید مقاله‎ی ما را در مورد Galaxy S6 در برابر Galaxy S5 بخوانید.

در ایالات متحده، قیمت‎ها برای سامسونگ Galaxy S6 با قرارداد، از 199.99 دلار و بدون قرار داد از 599.99 دلار آغاز می‎شود. (البته تنها Verzion به شما اجازه خریدن S6 با قیمت 599.99 دلار می‎دهد). اگر Galaxy S6 Edge را می‎خواهید (که شبیه به S6 است، دارای صفحه نمایش دو منحنی که به آن شکلی منحصر به فرد می‎دهد) باید برای با قراردادی‎اش 299.99 دلار و بدون قرار داد 699.99 دلار خرج کنید.

2

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا