Galaxy S7 می‌تواند تا ماه دسامبر آماده شود

بهبود یافتن فرآیند تولیدات سامسونگ

با این که هنوز فرصت زیادی تا عرضه Galaxy S7 داریم نباید از آن غافل شویم و به آینده نگاهی نداشته باشیم.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از مشخصات پرچم‌دار آینده سامسونگ نداریم و نمی‌دانیم که سامسونگ قصد دارد چه ترفندهایی را در آن به کار ببرد، البته با توجه به اینکه از تولید Galaxy S6 مدت زیاد نمی‌گذرد توقع بیشتری هم نباید داشت.

Galaxy-S7-could-be-ready-by-December-as-Samsung-reportedly-improves-development-process

 

به هر حال از این جزئیات بگذریم، بر حسب گزارشاتی که دریافت کردیم سامسونگ در حال ایجاد تغییرات کلی در روش‌های توسعه دادن محصولات خود است،بر اساس این گزارشات سامسونگ قصد دارد سیاست‌های قدیم خود معروف به “Waterfall” را کنار گذاشته و به استفاده از سیاست “Agile” با تولید سریع‌تر روی بیاورد.

با این روش سامسونگ می‌تواند زمان مورد نیاز برای ساخت Galaxy S7 را به دو ماه کاهش دهد و بتواند آن را سریع‌تر روانه بازار کند.

در روش Agile جنبه‌های متفاوت توسعه و ساخت به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم می‌شوند و هر یک از آن‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شوند.

بعد از اینکه هر بخش ساخته شده بلافاصله آزمایش می‌شود.

در این روش علاوه بر اینکه سرعت کار‌ها افزایش پیدا می‌کند، می‌توان راحت‌تر هم در هر بخش تغییراتی را ایجاد کرد.

در روش Waterfall امکان رفع خطای کمی وجود داشت چرا که وقتی در سیستم مرحله‌ای پایان می‌یافت برگشتن و ایجاد تغییر در آن سخت و یا حتی غیر ممکن می‌شد.

اگر همان‌طور که AsiaToday گزارش داده است سامسونگ از سیاست Agile پیروی کند، می‌توان حدس زد که زمان مورد نیاز برای تولید S7 کاهش خواهد یافت.

معمولا شرکت سامسونگ به دنبال تصاحب نمایشگاه MWC با محصولات جدیدش می‌باشد، همان کاری که امسال با معرفی Galaxy S6 و S6 edge انجام داد.

اگر سامسونگ بتواند با این سیاست زودتر از رقیبانش S7 را آماده و روانه بازار کند قطعا این گوشی بدون وجود رقیبانش بازار را تصاحب خواهد کرد و شرکت‌های مثل LG، Sony و HTC فرصت رقابت با آن را نخواهند داشت.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا