بازی Angry Birds Fight به صورت جهانی عرضه می‎شود

باید برای افرادی که مشتاق شنیدن خبر‎ها هستند گفت که کمپانی Rovio Mobile هنوز کار خود را با سری بازی‎های پرندگان خشمگین تمام نکرده است. کاملا برعکس، این توسعه‎ دهنده‎، ارائه دهنده و توزیع کننده‎ی بازی‎های ویدیویی مستقر در شهر Espoo کشور فنلاند که امروزه به عنوان شرکت سهامی خاص محدود سرگرمی Rovio شناخته می‎شود، به طور کلی توجه‎ی کامل خود را معطوف به موارد مربوط به سرگرمی ساخته است.

1.Angry-Birds-Fight-1.0-for-iOS-iPhone-screenshot-001
روز پنجشنبه، این کمپانی بازی دیگری را به سری بازی‎های پرندگان خشمگین اضافه کرد. این بازی که !Angry Birds Fight نامیده می‎شود و از امروز به دنبال یک عرضه‎ی محدود اخیر در ژاپن به صورت جهانی عرضه شده است، یک بازی دیوانه کننده است که شما را به چالش می‎کشد تا در یکسری مبارزات لحظه‎ای واقعا دیوانه کننده‎ی استراتژیک با دیگر بازیکنان شرکت کنید.

این بازی رایگان که در آن باید قطعه‎های متعدد را با یکدیگر تطبیق دهید به شما اجازه می‎دهد که پرندگان خود را به سلاح‎ها و زره‎های خنده‎دار و جالب مجهز کنید تا وضعیت حمله، مهارت‎ها و میزان سلامت‎ آن‎‎‎ها را با مطابقت دادن هرچه قطعات بیشتر که ممکن است، افزایش دهید.
زمانی که از مهارت پرندگان خود به رضایت کامل دست یافتید، می‎توانید در مبارزات نفر به نفر برای داشتن فرصتی برای باز کردن پرندگان، سلاح‎ها و دیگر آیتم‎‎های بیشتر مبارزه کنید و درگیر شوید.

من یکی از طرفداران بزرگ بازی‎هایی که باید در آن قطعات را تطبیق داد نیستم و از آخرین باری که پرندگان خشمگین را بازی کردم چند وقتی می‎گذرد ولی به نظر این بازی واقعا جالب می‎آید و بنابراین فکر می‎کنم یک محکی آن را بزنم.

مشخصه‎های بارز بازی !Angry Birds Fight:

• به چالش کشیدن جهانی دیگر بازیکنان در پازل‎‎های تطبیقی لحظه‎ای.

• قدرت پرواز پرنده‎ی خود را با تطبیق دادن سریع‎تر و بهتر قطعات به نسبت حریف خود، افزایش دهید.

• 4 قطعه را برای فعال سازی قدرت‎های ویژه تطبیق دهید و 5 قطعه را برای شروع Fever Time.

• وجود آیتم‎‎های مختلف برای افزایش قدرت سلامت، حمله و اضافه کردن مهارت‎ها.

• به دست آوردن سکه‎های پرنده‎ای در پرواز‎ها برای خریدن سلاح‎ها و آیتم‎های بیشتر در بخش فروشگاه.

• بازی کردن اسلات‎های شانس برای باز کردن آیتم‎های بیشتر- یالا دستگاه را بچرخانید.

همانطور که اشاره شد، این بازی رایگان است ولی در خود دارای بخش خرید‎‎های درون اپلیکیشنی است.

گرچه با آنکه شما نیازی به هزینه کردن بای دانلود آن ندارید، ولی این بازی ممکن است توجه شما را به بخش خرید‎های درون اپلیکیشنی جلب کند تا قدرتی‎ها و مهارت‎های بیشتری به دست آورید ولی این آپگرید‎ها تنها برای طرفداران سرسخت بازی‎های پرندگان خشمگین مهم است، یعنی افرادی که شدیدا میل به این دارند تا در راس جداول امتیاز و آمار قرار گیرند.

این بازی 67.1 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپاد تا و آیپد دارای iOS 6.0 یا بالاتر دارد.

بازی Angry Birds Fight! را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا