بازی زیبا و جذاب Grimrock بروزرسانی میشود + لینک دانلود

حدود سه سال قبل بازی افسانه Grimrock طراحی شد این بازی اینگونه است که شما در یک سیاه چال گیر افتاده اید و در ابتدای بازی سردرگم هستید باید با کمک تمامی وسیله ها و نوشته های روی دیوار درها را بازکرده و مراحل را طی کنید این بازی خیلی جذاب در مک بوک و سگا قابل اجرا است و به تازگی شایعه شده است که تا پایان سال بعد  قابل اجرا خواهد بود.

legend_of_grimrock_iOS_reveal-640x377

شوخی کردم! وقتی بازی افسانه ای  Grimrock در سال 2011 در مک بوک ارائه شد تا پایان همان سال ورژن مخصوص آیپد آن نیز عرضه شد اما هدف از این پست ارائه این خبر خوش است که بلاخره بعد از سه سال این بازی به روز رسانی شد.

در سایت مخصوص این بازی یعنی Grimrock.net علاوه بر اشاره به نسخه بتا2 این بازی خبرهای دیگری نیز نوشته شده است:

همه شما ممکن است متعجب شوید اگر بدانید چه اتفاقی برای ورژن  iOS بازی افسانه ای  Grimrock افتاده است! ولی واقعا تغییراتی صورت گرفته شده است.  ما همیشه دوست داشتیم که این بازی را به روز کنیم اما علاوه بر نبودن وقت نمی دانستیم چه ویژگی های جدیدی باید به آن اضافه کنیم ، ما خیلی نگران کیفیت بازی خود هستیم زیرا مردم وقتی به یک بازی و محیط آن عادت کرده و با آن انس می گیرند با ایجاد تغییرات اتفاقی می افتد که حق ما نیست و زحمات ما هدر می رود.

اما الان همه چیز تغییر کرده است. Juha Pinola یکی از دوستان خوب ما و همچنین یک رمزگذار فوق العاده برای بازی ها در حال حاضر روی ورژن  iOS مربوط به بازی افسانه ای Grimrock 1 کار می کند تا تغییراتی را در آن ایجاد کرده و آن را جذاب تر کند و تحت عنوان نسخه دوم عرضه کند. ما دقیقا زمان عرضه آن را نمی دانیم و چه تغییراتی در آن ایجاد خواهد شد اما به محض مطلع شدن از این موضوع در سایت می نویسیم.

این یک خبر فوق العاده است. خبر بهتر اینکه توسعه دهندگان Grimrock گفته اند ویژگی های مربوط به محیط کاربری لمسی در آیپد کاملا مکانیسم سفارشی خواهد داشت . چیزی که موجب شد این پست نوشته شود خبر مربوط به بروزرسانی ورژن آیپد این بازی می باشد و بزودی ویژگی های ورژن را برای طرفداران این بازی که کم هم نیستند در سایت قرار می دهیم سایر اطلاعات را می توانید از طریق وبلاگ های مک نویسان به دست بیاورید.

cultofmac

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا