بازی Rules رایگان در اپ استور آیفون موجود است

برای افرادی که از تخفیفات در قیمت اپلیکیشن‎ها لذت می‎برند، باید گفت که بازی Rules! برای مدت محدودی در اپل استور به رایگان ارائه می‎شود. اپل در حال حاضر در حال ارائه کد‎های تبلیغاتی برای این بازی پازلی محبوب است که قیمت آن به طور معمول در اپل استور 2.99 دلار می‎باشد.

1

برای افرادی که تابحال این بازی را انجام نداده‎اند، باید گفت که Rules! یک بازی به خوبی طراحی شده پازلی است که حافظه و مهارت‎های واکنشی شما را در بوته آزمایش قرار می‎دهد. به بازیکنان یک صفحه‎ی 16 کارتی نمایش داده می‎شود و ازآن‎ها خواسته می‎شود که براساس راهنما‎هایی که مدام سخت‎تر می‎شوند، کارت‎ها را حذف کنند.

اپل اینچنین این بازی را توصیف می‎کند:

Rules! یک بازی پازلی گول زننده دوستانه است که حافظه و واکنش‎های شما را مورد آزمایش قرار می‎دهد. برای پاک کردن هر مجموعه از کاشی‎های رنگی، شما باید قانون خاصی را قبل از اینکه تعداد کلیک‎های شما تمام شود، دنبال کنید. Rules! در ساعت اپل جدید شما نیز کار خواهد کرد.

و در زیر یکسری تصویر از این بازی را مشاهده می‎کنید:

2

برای اینکه نسخه‎ی رایگانی از این بازی را تهیه کنید، خیلی راحت به اپ استور اپل (آن را با اپ استور اشتباه نگیرید)، به تب ‘Stores’ بروید و به سمت پایین صفحه اسکرول کنید. اگر تصویر ‘Start something new’ را مشاده کردید، به سمت راست سوایپ کنید.

به یاد داشته باشید که این مراحل در آیپد اندکی متفاوت است، و من دقیقا مطمئن نیستم که کدام کشور‎ها خارج از محدوده ایالت متحده مشمول این تخفیف قیمتی شده‎اند. ولی بازی Rules! یک بازی بسیار عالی است، و مخصوصا رایگان بودن آن باعث می‎شود ارزش بررسی را داشته باشد.

تخفیف‎های قیمتی بیشتری را می‎خواهید؟ اینجا را که روزانه به همین کار اختصاص یافته است، نگاه کنید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا