Runeblade اولین بازی است که تنها بر روی ساعت اپل بازی می‎شود

تا بحال ما در رابطه با اپلیکیشن‎ها و بازی‎هایی که با ساعت اپل سازگار بوده‎اند به روز عمل کرده‎ایم. بعضی از این اپلیکیشن‎ها مشابه با ویجت‎های iOS می‎باشند. بعضی‎ها بازی‎های کاملی بر روی iOS می باشند که  دارای امکانات اضافی بر روی ساعت اپل می‎باشند.

2

بازی Runeblade اولین بازی از نوع خود می‎باشد که تنها بر روی ساعت اپل می‎تواند بازی شود. دانلود فایل iOS این بازی روی آیفون تنها بخاطر این است که بتوان این بازی نقش‎ آفرینی را نصب کرد. این بازی را روی آیفون خود دانلود کنید و سپس آن را برای بازی روی ساعت اپل خود نصب کنید. به محض باز کردن بازی شما تصویری از یک نوع موجود را می‎بینید. یقینا یک موش طلسم شده یا یک خرچنگ عصبانی. روی گزینه‎ی شمشیر برای حمله، آهسته ضربه بزنید.

1

مبارزه براساس میزان ضرباتی است که شما با سرعت وارد می‎کنید و میزان آسیبی که شمشیر وارد می‎کند. شما هرگز آسیب نمی‎بینید. در عوض، در طول مبارزات با غول‎های بازی، شما باید دشمن را در یک مقدار مشخص زمان شکست دهید یا اینکه او عقب نشینی می‎کند و شما باید دوباره سعی کنید. اگر شما به نظر ‎برسد که نمی‎توانید یکی از غول‎های بازی را شکست دهید، سعی کنید برای آپگرید کردن قدرت شمشیر خود سکه‎های بیشتری جمع آوری کنید. آپگرید‎ها باعث می‎شود که شما با قدرت بیشتری حمله کنید و با سرعت بیشتری آسیب وارد کنید.

زمانی که شمشیر خود را به سطح 5 آپگرید کردید، شما طلسم‎ها را باز می‎کنید که بر روی پیشرفت بازی شما تاثیر می‎گذارند. به عنوان مثال، طلسم پایداری زمانی که فعال شود به طور خودکار به هر چیزی به مدت 15 دقیقه حمله می‎کند. شما نیازی نیست در طول این مدت روی صفحه‎ی نمایش آهسته ضربه بزنید. چه شما در بازی باشید چه نباشید، در طول این مدت حمله ادامه پیدا می‎کند.

3

هرچه ضربات شمشیر قوی‎تر باشد، طلسم‎های بیشتری را خواهید توانست که باز کنید.

همانطور که در بازی جلو می‎روید، شما اطلاعات جدیدی را باز می‎کنید که می‎توانید در رابطه با آن روی اپلیکیشن آیفون بخوانید. جهانی که در حال جنگیدن در میان آن هستید را کشف کنید. ببینید چه طلسم‎های جدید در بخش کتابخانه باز شده‎اند.

یک بخش درون فروشگاهی هم در بازی بر روی اپلیکیشن آیفون وجود دارد. گرچه به نظر می‎رسد که کمپانی سازنده‎ی آن وقت برای پر کردن آن با آیتم‎‎ها نداشته است. بنابراین، فعلا این بازی کاملا بدون نیاز به خرید‎های درون اپلیکیشنی رایگان است.

فقط به یاد داشته باشید که شما باید بازی را ابتدا در آیفون خود دانلود کنید ولی خودش به تنهایی روی ساعت اپل بازی می‎شود. آن را همین امروز از اپ استور دانلود کنید.

نظر شما در رابطه با این بازی نقش آفرینی ساده برای ساعت اپل چیست ؟

ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا