دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

شبیه ساز Gameboy Advance به زودی منتشر می شود

شبیه ساز Gameboy Advance یا همان GBA4iOS 2.0، نسخه جدید از سری بازی های کلاسیک نینتندو به زودی منتشر خواهد شد.
شبیه ساز Gameboy Advance

 

چند روز پیش، Jeff در پستی در مورد وبسایت بسیار جذاب جدیدی با نام webNES که به کاربران آیپد و آیفون اجازه می دهد تا بازی های Nintendo را مستقیما برای Mobile Safari دانلود کنند به توضیحاتی پرداخت. این در حالی است که شبیه ساز مبتنی بر وب، نیازی به جیلبرینگ کردن دستگاه iOS شما ندارد. این مزیت تا حد زیادی عملکرد کند بسیاری از بازی ها را تحت الشعاع قرار می دهد. خوشبختانه، تا کمتر از دو روز دیگر، دوستداران بازی می توانند یک بازی جذاب با نام GBA4iOS 2.0 را بدون نیاز به جیلبرینگ کردن دستگاه در اختیار داشته باشید. اکنون نگاهی به این بازی می اندازیم.

GBA4iOS 2.0 کاملا بر اساس آنچه که یکی از محبوب ترین بازی های شبیه سازی Gameboy Advance برای iOS 6 در سال گذشته بود طراحی شده و نسحه جدید به نظر می رسد پیشرفت زیادی کرده است. به علاوه رابط کاربری آن دوباره طراحی شده است. در شبیه ساز GBA4iOS 2.0 مرورگر وب جدیدی برای دانلود کردن بازی ها به طور مستقیم  ایجاد شده است و در صورتی که حساب Dropbox دارید، می توانید در ذخیره سازی بازی صرفه جویی کرده و  با استفاده از خدمات ذخیره سازی ابری، ROMs را بارگزاری کنید.

یکی از مزایای سودمند دیگر، سازگاری با با بازی های Gameboy Pocket و Gameboy Color می باشد. که به شما اجازه می دهد عنوان های کلاسیک مانند Pokémon Blue یا The Legend یا Zelda را در شبیه سازی مشابه بازی کنید. این مورد به معنی زنده کردن خاطره بسیاری از گیم بازان است که دوباره بازی های نزدیک به 20 سال پیش را باز می کنند. اکنون زمان رها کردن Flappy Bird و گذران لحظه ها با این بازی های قدیمی است.

شبیه ساز Gameboy Advance

یکی از ویژگی های بازی کردن بازی هایی که چند دهه عمر دارند، توانایی آن ها در تقلب است. GBA4iOS 2.0 به طور کامل تقلب را پشتیبانی می کند. ازجمله اینکه شامل پنج فرمت کد تقلب مختلف و پشتیبانی خودکار از Master Codes در هر بازی است. تقلب کردن معمولا حامل بار معنایی منفی است اما این بی حوصلگی هنگام بازی را کاهش می دهد. اگر می خواهید تجربه بازی متعلق به اواسط دهه 1990 در یک سطح کاملا جدید را داشته باشید، دست به کار شوید.

شبیه ساز Gameboy Advance

GBA4iOS 2.0 تنها موردی از نسخه جدید شبیه ساز است که امکان پشتیبانی نامحدود از پوسته های کنترل گر اضافی را می دهد. اگر شما می خواهید یک پوسته Mario یا Luigi را هنگام انجام بازی Super Mario Bros تنظیم کنید یا یک Pikachu را هنگام انجام Pokébattle داشته باشید، این آزادی برای شما وجود دارد. تعدادی از پوسته های اضافی به طور رایگان در GBA4iOSkins برای دانلود قرار گرفته اند.

شبیه ساز Gameboy Advance

GBA4iOS 2.0 در تاریخ 19 فوریه در وبسایت رسمی خود منتشر می شود. در این وبسایت یک شمارش معکوس برای عرضه این مجموعه قرار داده شده است. شبیه ساز نیازی به جیلبرینگ دستگاه شما ندارد و برای ارائه نسخه Cydia در حال حاضر برنامه ای وجود ندارد.

علاقه مندان به Gameboy Advance می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به  gpSPhone و GBA.emu نیز بیاندازند.

کدام یک از بازی های Nintendo کلاسیک را با شبیه ساز iOS بازی خواهید کرد؟

idownloadblog

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *