بازی‎های Microgue ,Bacteris و اپلیکیشن‎های Enkl

خوب، ساعت اپل خود را خریداری کرده‎اید و تنها چیزی که می‎خواهید این است که به آن صفحه کوچک دوست داشتنی‎اش نگاه کنید. اصلا به اپلیکیشن‎های دارای اندازه معمولی هم علاقه ندارید. خوب، چرا لیست اپلیکیشن‎های مخصوص ساعت اپل ما را چک نمی‎کنید.

8

برای سایر خوانندگان وب سایت ما، آن دسته از افرادی که بی صبرانه منتظر این هستند اپل به آن‎ها بگوید این ساعت به کشور آن‎ها هم فرستاده شده است، ما لیستی از اپلیکیشن‎ها و بازی‎هایی را فراهم کرده‎ایم که فکر می‎کنیم به شما کمک کند اندوه ناشی از این غم را فراموش کنید.

Bacteris

7

در این بازی پازلی بواسطه بزرگترین بودن در بین ارگانیسم‎های زنده‎ای که خود کوچکترین هستند، جهانی را که در آن زندگی می‎کنید کنترل کنید. بازیکنان در این بازی باید سلول‎های پخش کننده بیماری را که در نزدیکی‎شان قرار دارند را تسخیر و جذب کنند. مشکل با سلول‎های بیمار این است که آن‎ها می‎خواهند قبل از اینکه شما بتوانید بر آن‎ها غلبه کنید، شما را آلوده کنند. بنابراین، مراقب سلول‎هایی که توانایی بیشتری دارند باشید وگرنه بجای شما، این آن‎ها هستند که کنترل شما را تحت اختیار خود می‎گیرند. برای برنده شدن در این بازی، شما باید یک استراتژی در رابطه با بهترین نحو تقسیم سلولی برای تسخیر و کنترل دیگر سلول‎ها داشته باشید.

Enkl – monophonic synthesizer

6

برای موزیکدانان موبایلی که در حال مطالعه این لیست هستند، شرکت Enkl یک ترکیب کننده تک آهنگه دارای امکانات کامل عرضه کرده است که به شما اجازه می‎دهد طیف وسیعی از حلقه‎های صوتی، از جمله باس سنگین، chip tune و بسیاری از موارد دیگر را ایجاد کنید. 93 قالب از پیش ساخته شده توسط موزیک دانان این صنعت نیز در این اپلیکیشن وجود دارد که شما می‎‎توانید نظیر آن‎ها را بسازید و مال خود را ذخیره سازی کنید. نسخه آیپد این اپلیکیشن دارای یک کیبورد توسعه یافته است تا بتوانید اگر به یک ابزار موسیقی MIDI متصل هستید، موزیکی عجیبی را بواسطه آن پخش کنید. ویژگی‎های متنوع دیگری هم این اپلیکیشن دارد از جمله نوسان‎ ساز‎های مجزا، نمونه‎های شکل موجی، تعدیل کننده‎های بلندی و کمی صدا و زیر و بمی آن، وجود بخش legato، و بسیاری از موارد دیگر.

Galaga: TEKKEN 20th Anniversary Edition

4

اسم بازی را اشتباه خوانده‎اید. بازی‎های Tekken و Galaga در واقع در این بازی عالی برای تمامی سنین، در کنار هم قرار گرفته‎اند. شما باید جنگجوهای Tekken را در جهان Galaga کنترل کنید و راه خود را با تیراندازی از بین موج بی‎پایان دشمنان به جلو باز کنید. همانطور که شما در بازی برای نجات متحدین خود می‎جنگید، قادر به ملحق شدن با یک تیم حمله هم خواهید بود تا به صورت گسترده حمله عظیمی به سوی غول بازی داشته باشید. در این بازی شخصیت‎های بازی جدیدی به همراه سلاح‎های عجیب و غریب اضافه شده‎اند. اما، دشمنان جدید زیادی هم برای مبارزه وجود دارد. آیا شما به مرحله نهایی مسابقات برای مبارزه با خانواده میشیما می‎رسید؟

Find for Periscope

5

آیا به دنبال چیزی خاصی در Periscope هستید؟ آیا در یافتن چیز یا شخصی که به دنبال آن هستید، مشکل دارید؟ این اپلیکیشن کاربردی به شما کمک می‎کند تا از میان صد‎ها ویدیوی نمایشی زنده در Periscope به راحتی جستجو کنید. شما می‎توانید براساس اسم، موقعیت و نام کاربری به دنبال ویدیو‎ها باشید. زمانی که آنچه را که به دنبال آن بودید، پیدا کردید می‎توانید یا ویدیوی‎ زنده را از درون خود اپلیکیشن مشاهده کنید یا به سایت Periscope سوییچ کنید تا از امکانات بیشتر هم بهره ببرید. تنها چیزی که نیاز دارید دریافت کمک از یک موتور جستجوی خوب برای یافتن ویدیوی زنده‎ی صحیح برای هدر ندادن روز شما است

Microgue

3

این بازی مدرن به استایل roguelike (سبکی از بازیهایِ نقش آفرینی که از بازیِ قدیمیِ Rogue در سالِ 1980 برگرفته شده و منظور یک بازیِ خطی همراه با گرافیکی ساده و فانتزیست که کارِ خاصی برای انجام دادن توسط شما ندارد) به نوعی دنبال کردن مسیر بازی Relic Rush است که بازی‎های سنتی نقش‎آفرینی را با شطرنج با هم ترکیب می‎کند. بازیکنان در این بازی در بین صفحه حرکت می‎کنند، قوانین خاص حرکت را برای عبور از اتاق‎ها دنبال می‎کنند. هر اتاق مملو از هیولا‎ها و موانعی است که تقریبا عبور از آن‎ها را غیرممکن می‎سازد. هر سطح به صورت تصادفی درست می‎شود و هیولاها کارهای‎ متفاوتی می‎کنند. شما همچنین از موانع موجود در هر طبقه به نفع خود می‎توانید استفاده کنید. دشمن را به سمت میخ‎های بزرگ هل دهید تا آن‎ها را له کنید. جای خود را با هیولاها عوض کنید تا شاهد افتادن آن‎ها در تله‎ها باشید.

Piggy Realtor

2

زمانی که به دنبال خانه‎ی جدیدی در شهر جدیدی می‎گردید، بهترین کمک ممکن به شما کمکی است که از دوستان خود، که در آن منطقه زندگی می‎کنند و یک دلال معاملات املاک دارند، دریافت می‎کنید. این اپلیکیشن نظیر آن دوست عمل می‎کند. در واقع یک شبکه‎ی اجتماعی در رابطه با املاک است که مشتریان، بنگاه‎دارن و فروشندگان را در کنار هم قرار می‎دهند تا بتوانند با هم ارتباط برقرار کرده و به همدیگر کمک کنند. این اپلیکیشن به بنگاه‎داران اجازه می‎دهد تا رفرال‎های ورودی و خروجی را مدیریت و به آنها نحوه در حفظ تماس با مشتریان‎ شان را یادآوری کند. زمانی که شبکه‎ی خوبی از دست اندرکاران فروش املاک در نزدیکی قرار داشته باشد، شما می‎توانید مطمئن باشید که آن شخص، شخص درستی برای پیدا کردن خانه‎ی درست برای شما خواهد بود.

Warrior Heart

1

این هفته، هفته‎ی بزرگی برای بازی‎های roguelike است. این بازی شدیدا پیکسلی سنتی از قوانین پایه‎ی ساده permadeath (یعنی واقع گرایی بیش از حد در بازی که حتی صدمه دیدن و مرگ هم شبیه ساز واقعی دارد و زنده شدن مجددی در کار نیست) پیروی می‎کند. زمانی که بمیرید همه چیز را از دست می‎دهید. سپس باید از ابتدا شروع کنید. گرچه ماموریت‎های بازی را تقریبا غیرممکن است کامل کنید ولی جوایزی که به دست می‎آورید فوق‎العاده هستند. یک سیاه‎چال وسیع را بررسی کنید، به دنبال طلا، سلاح و زره باشید. به دنبال اتاق‎های زیادی برای پیدا کردن در‎های مخفی باشد، کلید‎ها را پیدا و از نردبان‎ها بالا بروید. اگر تمام جان خود را از دست دادید، دقیقا باید از اول شروع کنید ولی یک بازی roguelike باید همینطور باشد

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا