ابزار های میکروفونی Neat جلوه اي مانند عصر فضا و آينده

با استفاده از ميكروفون هاي جديد ارائه شده توسط شركت Gibson شما مي توانيد هم صدا و هم حس و حال آمريكاي قبل از جنگ و يا عصر فضا و آينده را ،‌ ضبط كنيد.

به گزارش سايت Gizmodo ، ميكروفون هايNeat  ، كه برند جديدي هستند كه توسط شركت Gibson Guitars ثبت شده اند ، به تازگي سري جديدي از ابزار هاي خودش را ،‌ كه يك خط توليد از ميكروفون هاي دسكتاپي مقرون به صرفه شيك مي باشد ، عرضه كرده است.

2015-11-01_030727

هر سه اين ميكروفون ها از روش اتصال ساده ي Plug-and-Play با استفاده از درگاه هاي USB كار مي كنند ، در حالي كه ويژگي تنظيم ارتفاع اين ميكروفون ها به لطف ريل هايي است كه براي آن ها تهيه شده و ميكروفون ها بر روي آن سوار شده اند. آقاي اسكيپر وايز ( Skipper Wise ) ، مدير بخش توليدات ميكروفون هاي Neat ، در ويديو اي از همايش جهاني فعالان صنعت محصولات موسيقي كه در ژوئن سال 2015 بزگذار شده بود ، بيان كرده است كه اين ميكروفون ها مي توانند به صورت حرفه اي صداهايي با كيفيت 24 بيت بر 96 كيلوهرتز را ضيط نمايند.

ابزار هاي شركت Neat براي كار كردن نياز به نصب هيچ گونه درايور و يا نرم افزار اضافي ندارند

در راستاي بر پا نگه تم سادگي اين محصولات ، ابزار هاي شركت Neat براي كار كردن نياز به نصب هيچ گونه درايور و يا نرم افزار اضافي ندارند. همچنين پايه اي كه براي اين محصول تعبيه شده است به نوعي ضد شك بوده و مي تواند اين ميكروفون ها را از هرگونه لرزش ها و يا نويز هاي ناخواسته دور نگاه دارد.

شركت Gibson Guitars اولين بار ميكرو فون هاي Neat را در ماه دسامبر سال 2014 ،‌ با استفاده از اولين خط توليد اش ، كه به خاطر طرح رنگي زردي كه براي آن انتخاب شده بود آن را خط توليد زنبوري مي ناميدند ، ساخته و پس از آن روانه بازار كرد. آقاي وايز و مدير بخش هاي تكنيكي اين شركت ، آقاي مارتينز سائولسپرن ( Martins Saulespurens ) ، جزو اولين بنيان گذاران شركت Blue Microphones ، يكي از بهترين و محبوب ترين سازندگان ميكروفون هاي روميزي هستند.

اين وسيله ها نيمي از قيمت پايه محصولات ميكروفوني Neat‌ را كم مي كنند ، كه اين كار آن ها را به طور مساوي در رنج قيمتي محصول Blue Yeti ، كه يكي از محبوب ترين و ستايش شده ترين محصولات ميكروفون هاي روميزي قرار مي دهد. تا زماني كه ما خودمان به شخصه اين محصولات را نگرفته و تست نكنيم ، نمي توانيم با اطمينان كامل بگوييم كه اين محصول از از Yeti بهتر است يا نه ، ولي چيزي كه كاملا مشخص است اين است كه اين محصول از لحاظ ظاهري از Yeti بهتر عمل كرده است.

دریافت غرامت 5 میلیون دلاری از شرکت اپل

طبيعتا با توجه به اين كه بيشتر گزينه هاي موجود در اين رنج قيمتي براي ميكروفون هاي روميزي با پشتيباني USB ، از لحاظ ظاهري زياد دلربا نبوده و بيشتر شان طرحي قديمي دارند ، ما حق داريم كه محصولات شركت Neat را به خاطر تلاشي كه كرده و و به آن ها طرح هاي جذاب چون فضايي و جنگ جهاني داده است ، ستايش كنيم.

حالا كاري كه مانده است اين است كه منتظر بمانيم و ببينيم كه آيا اين محصول واقعا مي تواند رقباي خودش را از سر راهش كنار بزند يا خیر.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا