لوگوی درخشان اپل می تواند روی آیفون 6 به کارگرفته شود

با توجه به عکس های جدیدی که توسط افشاگر معروف شرکت اپل Sonny Dickson منتشر شده است آیفون 6 مانند مک بوک ها دارای لوگوی درخشان اپل می باشد.
این عکس ها نشان می دهد که در آیفون 6 یک فضای نازک پلاستیکی برای ساتع کردن نور وجود دارد. این نوار پلاستیکی در بدنه تمام فلزی دستگاه وجود دارد و اگر این موضوع حقیقت داشته باشد که این نور می تواند برای نشان دادن اتفاقی که در دستگاه می افتد مورد استفاده قرار گیرد مثلا فلش سفید برای تماس های ورودی، فلش آبی برای پیام های متنی و یا به روزرسانی توییتر این موضوع بسیار حیرت انگیز خواهد بود.

phposir5n-640x308

به گفته وبسایت  uSwitch ،  که اولین بار  این تصاویر را پست کرد، این لوگوی شفاف پلاستیکی می تواند برای انتقال رشته های ارتباطی نزدیک (NFC) به کار گرفته شود در حالیکه سایر بخش های فلزی دستگاه این سیگنال ها را مسدود می کنند.

این اولین بار نیست که می شنویم لوگوی آیفون 6 درخشان خواهد بود.

phpgyeetn-640x368

اخباری که پیرامون آیفون 6 در ماه می توسط سایت ژاپنی Nikkei درز کرد مشابه این موضوع بود.آخرین تصاویر منتشر شده در مورد آیفون 6 شنیده های اخیر ما را تایید می کند، اگرچه شایان ذکر است که  در عرضه نهایی این محصول به جای نمای بدفرم  شکاف آنتن   که در این عکس ها دیده می شود به احتمال زیاد شیشه جایگزین خواهد شد.

 دلیل گاز زده بودن سیب شرکت اپل این است که اگر به طرح کلی سیب دقت کنید خواهيد ديد که ممکن است، با میوه های دیگه خصوصا گیلاس اشتباه گرفته شود. لوگوی اپل براي مردم معانی مختلفی دارد، چون همه سیب رو دیدن و خوردن و خیلی ها هم مثل من عاشق سیب هستند.  گاز زده بودن سیب لوگوی اپل کاملا یک منطق گرافیک است. بعضی وقت ها ما کمي زياد از حد قضیه را پیچیده جلوه می دهيم.

احتمال می رود که آیفون 6 تا ماه سمپتامبر(احتمالا تا 19 سمپتامبر) عرضه شود.

 

cultofmac

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا