google gmail itunes

جی میل نسخه 2 برای Apple iOS آپدیت شد و در آیتونز قرار گرفت

جی میل از طرف گوگل برای Apple ios و اندروید آپدیت شد و هم اکنون این اپلیکیشن بروز رسانی شده بر روی اپ استور آیتونز قرار دارد.نسخه اندروید Gmail شامل چند ویژگی جدید است و همچنین نسخه iOS کاملا از اول طراحی شده است.

نسخه جدید جی میل

کاربران جی میل بر روی iOS مجبور بودند هرجور که شده یا برنامه داخلی “Mail” یا یک برنامه قابل دانلود مثل “Sparrow” نیازهایشان را رفع کنند. وقتی که برنامه خود گوگل به اسم جی میل برای iOS که حدودا 1 سال پیش منتشر شد ، به مقدار زیادی مورد استقبال کاربران قرار نگرفت. و سپس این کمپانی بیشتر سال 2012 را صرف این کرد که روی یک برنامه Gmail کار کنند که همه مشکلات و کمبود های نسخه قبل جی میل را برطرف کند وآن را منتشر کنند. این برنامه امروز وارد فروشگاه اپل یعنی آیتونز و اپ استور شد.

Gmail جیمیل نسخه دو یک شکل و حس جدید دارد ، بسیار تمیز و جذاب. جعبه جستجو مانند برنامه تحت وب اش ورودی شما را حدس می زند و به صورت اتوماتیک آن را پر می کند.و همچنین شما هم اکنون قادر هستید که به آیتم های تقویمتان که درون میل ها هستند جواب بدهید.

چهره جدید برنامه جیمیل

امکانات برنامه جی میل

شاید مهمترین مورد برای کاربران امکان استفاده از چندین اکانت گوگل اس که شما بتوانید این برنامه را با یکی از اعضای خانواده به اشتراک بگذارید یا بین میل کاری و شخصی تان حرکت کنید.

در طول راه انتشار جی میل 2 مشکلات کوچکی بود که بیشتر هم از طرف اپ استور آیتوز ایجاد شده بود ، ولی هم اکنون می توانید این برنامه را به اسم جی میل ( Gmail )  و بصورت رایگان از آیتونز دانلود کنید.

جمیل در اپ استور

در مرد آندروید هم دیروز یک بروز رسانی کوچک هم دیروز منتشر شدکه قابلیت اتوماتیک کوچک کردن پیام ها و قابلیت کشیدن یک پیام به گوشه صفحه برای آرشیو کردن آن به این برنامه اضافه شد. کاربران آندرید یک اطلاعیه در مورد این بروز رسانی جی میل دریافت خواهند کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا