آپدیت برنامه جیمیل Gmail آی او اس در iOS8

امروز نرم افزار جیمیل گوگل  برای آی او اس به روز رسانی شد و در آن یک سری ویژگی های مختص آی او اس 8 به ارمغان آورده شده است. می توانید در این پست جزئیات بیشتری از این آپدیت به همراه لینک دانلود را مشاهده کنید.

برنامه جیمیل برای آیفون و آیپد هم اکنون به ورژن 4 خود آپدیت شده است و در آن نوتیفکش های قابل پیگیری به مرکز نوتیفیکشن آی او اس افزوده شده است ، از جمله این ویژگی ها این است که می توان پیوست جیمیل را در طی برنامه های دیگر نیز باز کرد . این دو مورد جدید که به برنامه جیمیل افزوده شده است موجب کارآمد تر شدن آن شده و دیگر کمتر کسی برنامه های ایمیل نصب شده را که در آپ استور وجود دارد به این اپلیکشن ترجیح می دهد.

نوتیفیکشن های قابل پی گیری یک امتیاز بزرگ برای این به روز رسانی محسوب می شود ، وقتی شما فایلی را با حساب جیمیل خود برای کسی ارسال می کند به روزرسانی جدید به شما این قابلیت را می دهد در طی هر برنامه ای که باشید پی گیری کنید که آیا فایل شما با موفقیت به اشتراک گذاشته شده است یا نه! برنامه جیمیل تاکنون میلیون گاربر در سراسر جهان داشته و در نوع خود بی نظیر است اما این به روزرسانی جدید در آی او اس آن را بیش از پیش کاربردی کرده است.

IMG_2886

ویژگی مربوط به share sheet  یا صفحه اشتراک گذاری دقیقا این معنی را می دهد که کاربران در حال حاضر می توانند صفحه پیوست ایمیل خود را باز کنند و در طی هربرنامه آی او اس که باشند بدون اینکه از مدیریت آن خارج شوند ایمیل خود را مدیریت کنند. یعنی در طول این اقدام شما می توانید وقتی در طول داکیومنت آفیس خود هستید یا اینکه در حال ادیت تصاویر خود هستید ایمیل های دریافتی خود را در گوشه ای مشاهده کرده و به آن پاسخ دهید و این قابلیت دیگر محدود به نرم افزار جیمیل نیست.

IMG_2884

یکی دیگر از بهبود های مهم این برنامه این است که می توانید از طریق برنامه های دیگر ایمیل در آی او اس از طریق حساب جیمیل خود فایل هایتان را ارسال کنید. هم اکنون گاربران می توانند یک فایل را باز کنند و توسط صفحه اشتراک گذاری جیمیل موجود در تمامی برنامه هایشان آن را به عنوان صفحه پیوست جیمیل ارسال نمایند. در کنار این می توانند این فایل پیوست را در طول سایر برنامه ها باز کنند و این همان ویژگی بزرگی است که مدت ها بود کاربران آی او اس درباره آن حرف می زدند.

IMG_2885

 

این به روزرسانی بین المللی که ورژن 4 جیمیل است ،  هم اکنون که شما این متن را می خوانید در آپ استور قابل دسترسی است و برای راحتی شما لینک آن را در زیر برای شما آورده ایم:

Gmail for iOS در app store 

 

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا