گوگل ویژگی‌های جدیدی را به اپلیکیشن Inbox می‌آورد

Inbox اپلیکیشن سرویس ایمیلی است با فرمان‌های لمسی بسیار و ظاهری زیبا که توسط تیم جیمیل با مالکیت گوگل از اپلیکیشن اسپارو طراحی شده است و در پایان امروز قرار است با ویژگی‌های جدیدی به روز شود.

1

یکی از این ویژگی‌ها زمان خواب کوتاه سفارشی برای پیام‌های شماست. به طور عادی، این اپلیکیشن اجازه می‌دهد پیام‌هایی که در حال حاضر نیاز به عملیات خاصی ندارند با استفاده از گزینه‌ی پیش فرض شب، فردا، هفته‌ی آینده و یک روز دیگر به تعلیق درآیند.

اما گاهی اوقات نیاز است یک پیام تا تاریخ و زمان خاصی به صورت معلق در آید. اکنون بنا بر گفته‌ی گوگل در روز سه شنبه این قابلیت به لطف ویژگی جدید آن امکان پذیر است و به شما اجازه می‌دهد تعلیق یک پیام را تا صبح، ظهر و یا شب مشخص کنید. این ویژگی به همراه دیگر به روز رسانی‌ّها قرار است تا پایان امروز به اپیکیشن مذکور اضافه شود.

شما نیاز به انجام کار دیگری ندارید چون خود اپلیکیشن بر اساس قالب کاری شما به صورت خودکار پیشنهاد‌های مربوطه را برایتان نمایش می‌دهد. برای نمونه، اگر زمان خواب کوتاه را ساعت ۷:۳۰ صبح مشخص کنید، این برنامه از شما می پرسد که اگر بخواهید ساعت صبحگاهی خود را به ۷:۳۰ تغییر دهید.

3

زمانی که شما ساعت صبح، ظهر و شب خود را تغییر می‌دهید این برنامه متوجه می‌شود و خود را با آن تطابق می‌دهد.

برای تفهیم بهتر گزینه‌ی «امشب» از زمان شباهنگاهی شما استفاده می‌کند در حالی که «فردا» و «هفته‌ی آینده» از زمان صبحگاهی شما استفاده می‌کند. همچنین اگر بخواهید به صورت دستی زمان خواب کوتاه پیام‌های خود را تغییر دهید، گزینه‌ای برای این عمل در بخش تنظیمات موجود است.

4

سوای از شخصی سازی زمان‌های خواب کوتاه، همان طور که در تصویر زیر دیده می‌شود، این ویرایش از Inbox گزینه‌ای برای دسترسی سریع به مخاطبان از طریق رابط وب دارد. گوگل همچنین تایید کرده که در به روز رسانی بعدی قابلیت پاک کردن راحت تر و پشتیبانی از علائم را اضافه خواهد کرد.

2

یادآوری می‌کنیم که ویژگی‌ها و بهبودهای جدید قرار است تا پایان امروز به اپلیکیشن Inbox برای آیفون اضافه شود، بنابراین اگر هنوز این به روز رسانی را مشاهده نمی کنید، زمانی دیگر به اپ استور مراجعه کنید.

دانلود رایگان اپلیکیشن Inbox جیمیل از اپ استور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا