با GoFish Cam می‌توانید تصاویر 1080p بدون لرزش تهیه کنید

دوربین GoFish با طناب‌هایی که در اطراف خود دارد لرزش را به حداقل می‌رساند

اگر بتوانید یک دوربین GoPro را به طناب ماهی‌گیری خود ببندید و با آن از از زیر آب فیلم بگیرید چه احساسی خواهید داشت؟ اگر تکان خوردن‌های دوربین که بر اثر جریان آب اتفاق می‌افتد نبود تماشای این فیلم مطمئناً دیدنی می‌شد. اکنون یکی از جدیدترین محصولات بازار که GoFish Cam نام دارد در پی تحقق بخشیدن به این آرزوست.

1.gofish-camera@2x

به جرأت می‌توان گفت که دوربین GoFish اولین دوربین زیرآبی خودکار است (البته می‌توانیم به محصولاتی مثل FishEyes و Strike Cam هم نگاهی داشته باشیم) که بدون نیاز به تکنولوژی جدیدی این کار را انجام می‌دهد. این دستگاه که تا عمق ۱۵۰ متری به خوبی می‌تواند ویدیوهای 1080p HD ضبط کند شامل نور دید در شب مادون قرمز و یک لنز عریض ۱۷۰ درجه‌ای نیز می‌باشد.

میکروفن این دستگاه نیز به طور کامل همه‌ی صداها را ضبط کرده تا تجربه‌ی فیلمبرداری را به نحو احسنت به ارمغان آورد.

تیم سازنده‌ی GoFish برای به حداقل رساندن لرزش‌ها و تکان خوردن‌های دوربین که بر اثر جریان آب رخ می‌دهند یک طناب طراحی کرده که به همراه خاصیت شناوری دستگاه مشکل را برطرف می‌کنند.

این شرکت اشاره می‌کند که طناب‌های ذکر شده هنگامی که از دو طرف دوربین فشار وجود دارد بی نظیر عمل می‌کنند، بنابراین حداقل در تئوری، در اکشن‌ترین قسمت‌های فیلم (زمانی که ماهی‌ها به دوربین فشار می‌آورند) نیز تداوم وجود خواهد داشت.

2.gofish-camera-4@2x

خاصیت شناوری GoFish

همچنین گفته می‌شود که خاصیت شناوری GoFish به گونه‌ای طراحی شده که به فوکوس لنز بر روی طعمه (و به دنبال آن ماهی) حتی در زمان وجود فشار دو طرفه هم کمک می‌کند. به علاوه این خاصیت در صورت بریده شدن بند نیز باعث می‌شود دوربین شما به آرامی به سطح آب بیاید.

GoFish Cam از کارت‌های حافظه‌ی microSD تا ظرفیت ۳۲ گیگابایت پشتیبانی می‌کند. این دوربین برای راحتی بیشتر کاربران دارای اتصالات وای فای سر-خود هم می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی و به وسیله‌ی اپلیکیشن موبایلی GoFish ویدیوهای خود را بازبینی، ویرایش و حتی بر روی شبکه‌های اجتماعی آپلود کنید، بدون این که نیازی به جدا کردن دوربین از طناب‌ها وجود داشته باشد.

البته امواج وای فای در زیر آب وجود ندارند ولی این قابلیت حداقل برای بازبینی ویدیوها بسیار مناسب است.

کسانی که می‌خواهند این محصول را پیش خرید کنند می‌توانند از طریق کمپین کیک‌استارتر اقدام نمایند، اکنون که ۳۹ روز تا پایان فرصت جمع آوری مبلغ باقی مانده ۲۴ درصد از کل هزینه که ۵۵ هزار دلار آمریکا می‌باشد جمع آوری شده.

حداقل مبلغ پرداختی برای دستیابی به این دوربین نیز ۱۱۵ دلار است.

اگر همه چیز بر طبق نقشه پیش رود می‌توان انتظار داشت که دوربین GoFish تا فوریه‌ی ۲۰۱۶ به دست متقاضیان برسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا