علارغم سقوط در بازار تبلت، ios به پیشتازی خود ادامه می دهد

iso همچنان در اوج باقی می‌ماند

بر اساس گزارش Q2 Mobility Index Report در سه ماهه دوازدهم فناوری مفید، علارغم اینکه سهم کل بازار ios از 70% به 64% سقوط کرد، ولی ios از نظر فعال سازی گوشی های هوشمند در سه ماهه دوم سال، همچنان در اوج باقی ماند. و اندروید با 32% سهم بازار در طول سه ماهه گذشته، در جایگاه بعدی قرار دارد و این در حالیست که ویندوز در راستای کاهش فاصله جایگاه سوم، به میزان 3% افزایش سهم داشت.

good-technology-q2-tablet-share

Ios جایگاه نخست در بازار فروش تبلت را حفظ کرده است، ولی اندروید در حال از بین بردن شکاف است.

Ios شاهد بود که سهم بازارش از 81% به 64% در بازار تبلت سقوط کرد که یک کاهش بسیار شدید از زمان صعود 80% به 90%، مربوط به آیپد قبلی محسوب میشد.

در حالیکه اندروید در سه ماهه دوم از 15% به 25% رشد داشته است و برنامه ویندوز از 4% به 11% افزایش یافت. لازم به ذکر است که سیستم اجرایی مایکروسافت در یک وضعیت خوب خود، فقط از 1% سهم بازار برخوردار بود.

Ios همچنان در صنایع مختلف تنظیم شامل بخش عمومی (79%)، آموزش و پرورش (76%)، بهداشت و درمان (70%) و خدمات مالی (63%) به پیشتازی ادامه می دهد.

در همین حین، در بخش فناوری پیشرفته، اندروید با 53% فعال سازی دستگاه از ios پیشی گرفت و همچنین در بخش های انرژی (48%) و ساخت (42%) رشد را تجربه کرد.

اطلاعات Good Technology بر مبنای فعال سازی ماهانه تمام مشتریان جهانی آن است که هرکدام حداقل 5 دستگاه فعال سازی شده در طول سه ماهه دوم داشته باشند.

گزارش کامل و طولانی Q2 Mobility Index Report، خواستار یک بینش دقیق در برنامه،سیستم عامل، و تنظیمات دستگاه، توسط کاربران مشتاق می باشد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا