با هدست مقوایی گوگل و برنامه Street View به جهان سفر کنید

با پروژه ی مقوایی ( Google Cardboard ) گوگل و هدست VR با استفاده از برنامه Google Street View گوشی هوشمند شما به یک هدست واقعیت مجازی تبدیل می شود . با برنامه Google Street View ماکن های دیدنی و شگفتی های جهان را کشف کنید و به داخل این شگفت ها در سراسر جهان قدم بگذارید.

از ویژگی های گذشته گوگل مپ که دسترسی به آن دشوار بود می توان به دیدن نمای خیابان ها اشاره کرد که هم اکنون در دسترس است . در حال حاضر با برنامه Street View که قابل استفاده در iOS و اندروید است در خیابان های پاریس ، توکیو یا هر مکانی که مورد نظرتان هست تنها با فشار دادن یک دکمه قدم بزنید . این یک برنامه فوق العادی برای گردشگری در جهان است.

google-cardboard-vr-face

من برنامه Street View را برای آیفون دانلود کرده و در سراسر جهان سفر کردم و تجربه بدی برای من نبود . این بنرامه قابلیت جستجو دارد ، فقط کافی است که شما مکان مورد نظر را جستجو کنید و در انتظار نمایش آن باشید . با استفاده از یک هدست VR احساس خواهید کرد که در آن مکان حضور دارید و واقعیت صحنه ها چند برابر خواهد شد.

 

اگر شما توانایی خرید یک هدست گران قیمت را ندارید با استفاده از هدست مقوایی شرکت گوگل نیز می توانید از برنامه Street View استفاده کنید که البته در کیفیت و نمایش واقعیت مجازی تفاوت هایی است اما تجربه بدی برای شما نخواهد بود .

طراحی ساخت این هدست مقوایی بسیار ساده و شبیه به یک کاردستی می باشد که شاید در کل نیاز به چند وسیله ساده داشته باشد . با هدست واقعیت مجازی قابلیت حرکت و قدم زدن در مکان ها را خواهید داشت و بیشتر به واقعیت نزدیک خواهید شد اما با هدست های مقوایی تنها قادر به عکس ها به صورت 360 درجه خواهید بود و نمی توانید حرکت کنید و لذت واقعی را مانند یک هدست واقعی ببرید.

IMG_7371

این نرم افزار همچنین به شما اجازه می دهد که نمای مکان ها و خیابان ها به به صورت کروی یا توپی شکل مشاهده کنید که یک تجربه واقعی و عالی برای دارندگان هدست واقعیت مجازی VR خواهد بود.

برای استفاده از Street View نقشه گوگل را باز کنید، محل مورد نظر خود را بیابید و با لمس طولانی روی نقشه، گزینه Street View را انتخاب نمایید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا