دستگاه جدید Chromecast Audio شرکت گوگل

حالا شرکت گوگل به عشاق و علاقه مندان به موسیقی ، دلیلی عالی و منطقی داده است تا یک دستگاه Chromecast بخرند.

علاوه بر محصولاتی از مدل Chromecast که برای تلویزیون ها ارائه شده است ، این کمپانی به تازگی از محصول جدیدش به نام Chromecast Audio رونمایی کرده است ، یک وسیله جدید و تازه 35 دلاری که به منظور جریان سازی و پخش موسیقی و صدا از طریق بلند گو های قدیمی و خانگی شما طراحی شده است.

2015-10-01_234809

 Chromecast Audio می تواند بلند گو های قدیمی و خنگ شما را مجددا باهوش کند

این دستگاه جدید Chromecast از لحاظ طراحی ظاهری شباهت زیادی به محصولات و دانگل های دیگر جریان ساز این شرکت دارد. این دستگاه نیز یک وسیله دیسک مانند است که به شبکه اینترنت وای فای خانه شما اتصال پیدا کرده و سپس از طریق کابل های مربوطه به بلند گو های شما متصل می شود. مانند دیگر محصولات Chromecast ، هنگامی که ارتباط این محصول به صورت کامل و درست برقرار شد ، شما می توانید با استفاده از نرم افزار های موسیقی گوشی های هوشمند تان ، موسیقی های پخش شده از آن ها را مستقیما از بلند گو هایتان اجرا کنید.

استفاده کنندگان از محصولات Chromecast در حال حاضر قادر هستند که موسیقی هایشان را از طریق دستگاه های تلویزیونی شان اجرا کنند ، اما شرکت گوگل اعلام رده است که نسخه Audio این محصول Chromecast قرار است که اجرای موسیقی از طریق بلندگو هایتان را برای شما هرچه بیشتر راحت تر کند.

آقای مایکل کالینز ( Micah Collins ) مدیر ارشد محصولات گروه Chromecast شرکت گوگل به سایت Mashable اظهار داشته است که : ” افرادی که در مورد موسیقی و استفاده و لذت بردن از آن بسیار جدی و مشتاق هستند ، محصولات و سیستم هایی را در اختیار دارند و به سختی حاضرند آن ها را یک شبه با سیستم های جدید تعویض کرده و خود را به روز کنند. کاری که دستگاه های Chromecast Audio برای آن ها انجام می دهد این است که آن ها از این تعویض بی نیاز کرده و بلند گو های فعلی و قدیمی آن ها را باهوش تر می کند”.

2015-10-01_234900

این دستگاه از کابل های متفاوتی چون کابل AUX ، کابل RCA و کابل های ورودی دیجیتالی نوری را پشتیبانی می کند ، و این قابلیت باعث می شود که این محصول با طیف وسیعی از بلند گو هایی که مردم در خانه هایشان استفاده می کنند ، انطباق پذیر و قابل استفاده باشد. دستگاه Chromecast Audio به همراه یک کابل کمکی استاندارد ( AUX ) ارائه شده و یا به خانه شما ارسال می شود ، با این حال اگر شما بخواهید که از دیگر ورودی های این وسیله استفاده کنید ، می بایست از کابل هایی که خودتان خریده اید استفاده کنید.

آقای کالینز اظهار داشت که ، در مورد توسعه دهندگان نرم افزاری ای که از محصول Chromecast پشتیبانی می کنند هم باید گفت که برای این که نرم افزار های آن ها از محصول Chromecast Audio نیز پشتیبانی کنند تنها لازم است چک باکسی که در درون این برنامه بدین منظور قرار داده شده است را فعال کنید. پس باید انتظار پشتیبانی وسیعی را از طرف توسعه دهندگان نرم افزاری معروف از این محصول داشته باشید. تا به حال برنامه هایی چون Pandora، Spotify، Rdio، Songza، Google Play Music و Vevoهمگی از این محصول پشتیبانی می کنند و تعداد این نرم افزار ها نیز در آینده رو به رشد خواهد گذاشت.

به این دلیل که این محصول برای ارائه خدمات اش از وای فای استفاده می کند ، شما تنها برای جریان سازی کردن موسیقی و آهنگ هایتان محدود به گوشی های هوشمند و تبلت هایتان نیستید. شما همچنین می توانید موسیقی های مختلفی را که از مرورگر Google Chrome پخش می کنید را هم از طریق این محصول به بلند گو هایتان منتقل کنید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا