آداپتور اترنت گوگل برای کروم کست به سرعت به فروش رفت

کروم کست یکی از بزرگترین پروژه‌های سخت افزاری گوگل در چند سال اخیر است، یک دانگل ارزان و با محتوای متنوع که به کاربران اجازه می‌دهد داده‌های تلفن‌های هوشمند یا تبلت‌های خود را بر روی صفحات بزرگ بیاورند. اکنون برای این دستگاه یک آداپتور اترنت معرفی شده که با آن می‌توان در نقاط دور از وای فای هم از دستگاه استفاده کرد.

1.chromecast-ethernet@2x

دانگل HDMI اصلی کروم کست از یک شبکه‌ی وای فای داخلی برای دریافت دستورات ارسالی از گوشی یا تبلت استفاده می‌کند – اساساً آن دسته دستوراتی که به دستگاه می‌گوید کدام ویدیوهای یوتیوبی، برنامه‌های نتفلیکس یا موسیقی‌های اسپاتیفای را می‌پسندید. سپس این محتوا از طریق دستگاه کروم کست به طور مستقیم از وب نمایش داده می‌شود.

اگر شما در ناحیه‌ای هستید که با قطعی وایرلس همراه است یا اصلاً فاقد آن می‌باشد، این آداپتور اترنت جدید می‌تواند به تماشای محتوای مورد نظر شما کمک کند. این دستگاه با دو شاخه به پریز برق وصل می‌شود و سپس از طریق یک USB با کروم کست و به وسیله‌ی یک روتر خانگی به اترنت مرتبط می‌گردد. همچنین می‌توانید اگر کیت شبکه‌ی شما در نزدیکی تلویزیون نیست از یک مبدل یا سه راهی استفاده کنید.

پس از همه‌ی این کارها دستگاه همچنان باید به اینترنت دسترسی داشته باشد تا دستورات و محتوا را عبور دهد و با این آداپتور جدید انجام این عمل به خصوص برای موسیقی و ویدیوهای شما بسیار ساده‌تر شده است.

مشخصاً درخواست‌های بسیاری برای کروم کستینگ سیمی وجود دارد چرا که این دستگاه جدید در کمتر از یک روز به طور کامل فروخته شد. گوگل احتمالاً به زودی انبارهای خود را پر خواهد کرد و امیدواریم این دستگاه در کشورهای دیگری به جز ایالات متحده نیز به طور همزمان به فروش برسد.

مدیران گوگل پیشتر کار بر روی کروم کست نسل دوم را تایید کرده بودند، ولی در مورد زمان عرضه یا ویژگی‌های آن هنوز مطمئن نیستیم. در عین حال فعلاً می‌توانید در اطاق زیر شیروانی یا زیرزمینی که به وای فای دسترسی ندارید، پس از عرضه‌ی مجدد این آداپتور از آن استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا