برنامه‎ی Google Fit شرکت گوگل به‎روز رسانی شد

برنامه‎ی سلامت Google Fit شرکت گوگل برای ورزشکاران شناخته شده است. گوگل به تازگی تصمیم گرفته است که دو ویژگی تمرین و تغذیه را نیز برای این برنامه‎ی کاربردی که رقیب برنامه‎ی سلامت iOS است، منتشر کند. این برنامه بهترین برنامه‎ی سلامت برای کاربران اندروید نیست اما برای بسیاری از مردم شناخته شده است.

ویژگی‎های جدید برنامه‎ی Google Fit به ورزشکاران برای یک تغذیه و تمرین مناسب کمک خواهد کرد

روز پنجشنبه، گوگل اعلام کرد تعداد انگشت شماری از ویژگی‎های جدید برای برنامه‎ی Google Fit طراحی شده و در دسترس است. همچنین گفته می‎شود این ویژگی‎ها برای استفاده در ساعت‎های هوشمند Android Wear مناسب‎تر است و تمرکز گوگل نیز بر روی انتشار و طراحی این ویژگی‎ها برای این ساعت هوشمند است.

2015-11-21_103632

برنامه‎ی Google Fit برای دوندگان و دوچرخه سواران مناسب می‎باشد. این برنامه آمار واقعی سرعت، فاصله، مقدار کالری سوزانده شده و همچنین همراه با یک نقشه از مسیر را در اختیار این ورزشکاران قرار می‎دهد. با ویژگی‎های جدید این برنامه، هنگامی که شما تمرینات قدرتی را در ساعت هوشمند اندروید خود انتخاب کنید، این برنامه تمرینات دراز و نشست به همراه دیگر تمرین‎های ورزشی قدرتی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

علاوه بر تمرینات ورزشی، این برنامه یک تغذیه مناسب را در اختیار شما می‎گذارد. ورزشکاران به کمک این ویژگی می‎توانند یک تغذیه مناسب داشته باشند. این ویژگی‎ها در آخرین به‎روز رسانی این برنامه موجود است و برای استفاده از این ویژگی‎ها فقط نیاز به به روز کردن نرم افزار خود دارید.

2015-11-21_103655

این برنامه‎ی کاربردی مناسب احسا عضویت در یک باشگاه ورزشی را به شما خواهد داد. تمرینات ورزشی، تغذیه مناسب، زمان خواب از ویژگی‎هایی است که با جرئت می‎توان گفت این برنامه، باشگاه ورزشی را به خانه شما می‎آورد.

برنامه‎ی سلامت Google Fit هنوز در سراسر جهان به آن شدت محبوب نیست اما گوگل در تلاش است با طراحی و ویژگی‎های جدید و کاربردی کاربران به‎ خصوص ورزشکاران را به سمت این برنامه جذب کند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا