نسل بعدی عینک گوگل در راه است

در این پست می توانید نسل بعدی عینک گوگل را پیش از آنکه عرضه شود بشناسید. مدیرعامل شرکت سازنده عینک ایتالیایی  Luxottica آقای ماسیمو ویان   اوایل امروز در شهر میلان سخنرانی کرد و گفت که بزودی تکرار یک محصول موفق با نسل جدید را خواهیم داشت.

کمپانی  ویان  در سال 2014 یکی از شرکای اصلی شرکت گوگل شد ، و در زمینه عینک هوشمند گوگل مدل OG با این شرکت مشارکت داشت . ویان ‘گفت که نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که نسل بعدی این محصول چه زمانی عرضه خواهدشد. وی همچنین گفت که کار طراحی نسل دوم این عینک ها به پایان رسیده است و از هم اکنون به دنبال طراحی نسل سوم این عینک ها هستند.

images

به گفته  Tony Fadell ، یکی از  کارمندان سابق اپل که هم اکنون در بخش Nest شرکت گوگل مشغول به کار است و هم اکنون مسئولیت توسعه این گجت را برعهده دارد ، نسل دوم عینک گوگل از حالت تفریحی فاصله گرفته است و بیشتر رویکردی کاربردی خواهند داشت. Fadell  درزمینه فروش یک محصول فناوری جدید در گوگل تجارب زیادی دارد و اینبار هم حرف های جالب درباره عینک گوگل زده است.

Vian گفته است که سازندگان نسل دوم عینک گوگل در این فکر هستند که با به کار گیری تکنولوژی های جدید و استفاده از نوع شیشه خاص سعی کنند قیمت این ورژن از نسل اول یا همان مدل OG ارزان تر باشد.( مدل قبلی به قیمت 1500 دلار به فروش می رسید.) همچنین پشینهاد شده است که یک صفحه نمایش بزرگ تر ، با میفیت صدای بهتر و یک باتری با عمر طولانی تر در آن دیده خواهد شد.

رییس گوگل آقای  Ivy Ross قبلا گفته بود که نسل بعدی عینک گوگل ارزان تر خواهد بود ، و علاوه بر آن دارای کیفیت صدا و صفحه نمایش بهتر نیز می باشد ، همچنین درباره افزایش عمر باتری نسل بعد هم گفته بود. ولی بدون اینکه این دو سه موردی که گفتیم عامل باشد از بخت بد گوگل میزان فروش نسل اول این عینک خیلی کند بود.

دلایلی که موجب شد  میزان فروش عینک گوگل سخت باشد این بود که اولا رستوران ها و کاباره ها به مشتریان اجازه نمی دادند که وقتی به آنجا می روند از این نوع عینک ها استفاده کنند و یکی هم اینکه به کاربران این عینک ها با تمسخر القاب بدی همچون Glasshole را نسبت می دادند، یکی دیگر و به گفته بسیاری از کاربران علت اصلی این است که این عینک روی چشم حس راحتی به کاربران نمی دهد و باید دید که آیا در نسل بعدی این مشکلات رفع خواهند شد.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا