بروزرسانی در عینک گوگل به نفع افراد اجتماعی

عینک گوگل یک عینک با نمایشگر سربند است (روی چشم نصب شده) که می تواند اطلاعات مفیدی را به شما نسان دهد.عینک گوگل توسط گوگل روز به روز در حال پیشرفت کردن و کامل شدن می باشد و امکانات آن با توجه به شرایط روز به مرور زمان در حال تکمیل و توسعه می باشد.

یک سری به روزرسانی های جدید در عینک گوگل باعث شده است که یک گجت مفید تری نسبت به عینک های مشابه محسوب شود. این به روزرسانی ها خصوصا زمانی خیلی جذاب هستند که شما یک انسان فوق العاده اجتماعی باشید. به روزرسانی این گجت به نسخه 20.1 یک سیستم بسیار مناسب تری را برای تماس با دوستان و آشنایان فراهم می کند و دسترسی به افرادی که اخیرا با آن ها برخورد داشتید را آسان تر می کند. این عینک یک چت لذت بخش با دوستان را فراهم می کند.

google-glass-timothy-jordan-new-logo

شما می توانید در این به روز رسانی به سادگی 20 نفر از افرادی را که اخیرا با آن ها حرف زده اید یا آن ها را در بین مخاطبین خود به افراد مورد علاقه افزوده اید دسترسی پیدا کنید. این یک نوع تغییر در روش های ارتباطی می باشد . به شما اجازه می دهد فقط با یک اشاره از صفحه ایمیل به صفحه هنگات یا گفتگو منتقل شده و یک صحبت گرمی را با دوستان خود داشته باشید.

چند ترفند دیگر به عینک گوگل در به روزرسانی اخیر افزوده شده است . مثلا یکی از آن ها این است که شما را از رویدادی مثل یک کنسرت که در نزدیکی شما وجود دارد مطلع می کند . همچنین پس از به روز رسانی این گجت به عنوان یک مبدل ارزی نیز به کار برده می شود. طیف وسیعی از دستورات صوتی و مکان یابی و حمل و نقل را در طول سفر در اختیار شما قرار می دهد . می توانید توسط آن حجم عکس های خود را تغییر دهید تا به راحتی آن را ارسال کنید.

کاربران اندروید از هم اکنون می توانند از این به روزرسانی ها بهره مند شوند . اما کاربران سیستم عامل iOS برای دریافت برنامه MyGlass باید یک هفته صبور باشند.

2google-glass-new-contacts

engadget

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا