ویژگی پاسخ هوشمند در ایمیل گوگل برای صرفه‌جویی در زمان

با ویژگی پاسخ هوشمند در ایمیل گوگ ، در وقت کاربران و صرف زمان برای تایپ کردن صرفه جویی می شود

هنگامی که صندوق پیام جیمیل راه اندازی شد ، تقریبا مانند یک دستیار تبلیغاتی برای تبلیغ های کاربران بود . در حال حاضر گوگل به یک دستیار همیشگی تبدیل شده است.
شرکت گوگل در حال برنامه ریزی برای استفاده از قابلیت ” پاسخ های هوشمند ” در نرم افزار خود است . کاربران با استفاده از این قابلیت می توانند از هوش مصنوعی برای پاسخ به پیام های خود استفاده کنند . این ویژگی به زودی در iOS در دسترس خواهد بود و اواخر این هفته نیز در اندروید در دسترس می باشد.
2015-11-04_065206

ویژگی پاسخ هوشمند کمی شبیه به متن های پیش بینی شده در در برنامه های صفحه کلید است

این پاسخ هوشمند ، پاخسی که شما می خواهید بدهید را حدس میزند و در مواقعی که شما دسترسی به نرم افزار نداشته باشید این پاسخ هوشمند وارد عمل شده و به جای شما جواب خواهد داد . به طور مثال دوست شما برای شما پیام ” سلام ” را ارسال می کند و در این زمان ویژگی پاسخ هوشمند به او پاسخ ” سلام ، خوبی ” را خواهد داد . این ویژگی عباراتی که ممکن است شما در پاسخ به دوست خود را استفاده کنید ، استفاده خواهد کرد.

این ویژگی هوشمند به شکل دیگری نیز عمل می کند و از پاسخ های استفاده شده شما استفاده می کند . به طور مثال شما در پیام های قبلی خود به دوستانتان از جمله های مختصر کوتاهی استفاده کرده اید ، به طور مثال در پیام دوست خود که گفته است : سلام کجا هستی ؟ و شما در پاسخ گفته اید : در خانه هستم . اگر شما چندین بار از این پاسخ استفاده کنید ، این ویزگی به طور هوشمند در پیام های بعدی ، به دوست شما همین پاسخ را خواهد داد.

2015-11-04_065306
این ویژگی برای کسانی مناسب است که قصد صرفه جویی در وقت خود را دارند و وقت تایپ کردن باری پاسخ به دوستان خود را ندارند 
همچنین باری کسانی که در پاسخ های خود نیاز به تفکر بیشتر دارند مناسب می باشد . با این ویژگی دیگز نیاز نیس برای پاسخ به همه ی ایمیل های خود وقت بگذارید و این ویژگی هوشمند با تفکر و با توجه به پاسخ های گذشته شما جواب دوستان شما را خواهد داد.
سازنده این نرم افزار گفته است که در عصر ماشینی امروز ، تکنولوژی های جدید نیاز به پیشرفت دارند و پاسخ های هوشمند نیز هر روز پیشرفته تر خواهند شد . ویژگی های این پاسخ هوشمند پیشرفته تر شده است و خواهد شد . اولین بار برای آزمایش این پاسخ هوشمند از جمله ” دوست دارم ” استفاده کردیم که برای اکثر مخاطبین شما نمی تواند مناسب باشد ، به همین دلیل به زودی در فکر توسعه و بهینه سازی پاسخ های هوشمند خواهیم بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا