نرم افزار محبوب GOOGLE KEEP برای آی او اس منتشر شد

گوگل امروز نرم افزار محبوب یادداشت برداری خود را برای اولین بار در اختیار کاربران آی او اس قرار داد و این به این معناست که کاربران آیفون و آیپد از کاربردهای گوگل کیپ که اندرویدی ها مدت هاست از آن استفاده می کنند لذت ببرند.

این نرم افزار ترکیبی از فعالیت های مفید همچون یادداشت برداری, مدیریت وظایف, یادداشت نویسی برای یک برنامه است و مشابه Evernote در اپل می باشد که در آ او اس ۹ با مواردی چون قابلیت افزودن تصویر به یادداشت ها به روز شده است.

1.Google-Keep-iOS-main

ویژگی‌های جالب GOOGLE KEEP

یکی از ویژگی های جالب گوگل کیپ افزودن متن از طریق فرمان صوتی است, همچنین قابلیت سفارشی سازی متون در آن وجود دارد. همچنین گوگل به کاربران آی او اس قول داده که به روزرسانی های این نرم افزار را نیز در اختیار آنان قرار دهد.

یکی دیگر از قابلیت های این برنامه این است که به کاربران اجازه می دهد برای یک متن یا ژورنال هرکس از طریق گوشی یا تبلت خود با دیگران همکاری کند که این همکاری بر اساس مکان می باشد.

2.Google-Keep-iOS

در بخش زیر لیستی از مواردی که گوگل در مورد این نرم افزار اورده است ذکر می کنیم:

قابلیت جست و جوی کلمات در متن فیلتر کردن یادداشت توسط رنگ دلخواه و قابلیت افزودن تصاویر و فایل صوتی به متن

همچنین می توانید متون خود را به اشتراک بگذارید و حتی برای آن ها یاد آورهایی را قرار دهید.همانطور که در وب سایت و اندروید این برنامه رایگان است در آی او اس نیز همینطور است. و شما از هم اکنون می توانید آن را از آپ استور دانلود کنید.

3.Google-Keep-iOS-2

شما می توانید گوگل کیپ را برای ایفون و ایپد خود دانلود کنید.

from hereمی توانید گالری برنامه های ایفون iPhone Apps Gallery و ایپد iPad Apps Gallery و ایپاد تاچ را بررسی کنید تا با برنامه های دیگر اشناشوید.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا