نرم افزار یادداشت برادری Google Keep در iOS

نرم افزار یادداشت برداری گوگل کیپ در سیستم عامل iOS نیز در دسترس خواهد بود

بیش از 2 سال است که برنامه یادداشت برداری Google Keep در اندروید قابل دسترس است . شرکت گوگل در نهایت تصمیم گرفت که این برنامه را برای سیستم عامل های iOS نیز عرضه کند و از این پس شاهد دسترسی به نسخه جدید این برنامه در گوشی های آیفون و آی پد ها نیز خواهیم بود.

از ویژگی های این برنامه می توان به امکان ضبط صدا در هنگام یادداشت برداری ، اضافه کردن عکس ، به اشتراک گذاری یادداشت ها و … اشاره کرد . گوگل کیپ یک رقیب جدی برای برنامه هایی مانند Evernote خواهد بود . مانند نسخه اندروید و وب ، ویژگی های این برنامه در iOS نیز قابل دسترس خواهد بود . شما با استفاده از اکانت گوگل خود می توانید از این برنامه استفاده کنید . نسخه جدید این برنامه در iOS شما می توانید یادداشت های خود را بر اساس زمان و تاریخ یا مکانی که یادداشت برداری کرده اید ، در یک فایل ضمیمه دریافت کنید.

THUMBBELL

با توجه به اینکه ساخت این برنامه توسط شرکت گوگل انجام گرفته است ، تعجب بر انگیز نیست که شما از در این برنامه امکان جستجو نداشته باشید . شما می توانید یادداشت های خود را به همراه عکس یا صدا در گوگل کیپ کپی کرده و ذخیره کنید . همچنین با ابزار جستجو می توانید به قسمتی از متن مورد نظر دسترسی داشته باشید . به طور مثال در یک متن چند صفحه ای شما نیاز به قسمتی از متن دارید و با جستجو به راحتی می توانید به آن متن مورد نظر دست پیدا کنید.

طراحی این برنامه نیز بسیار حرفه ای بوده است و شما به بسیار سریع می توانید یادداشت های خود را ثبت کنید . در گوگل کیپ در قسمت بالای صفحه ، تمام یادداشت های قبلی قابل مشاهده است که به طور منظم در کنار هم قرار داده شده اند.

استفاده از گوگل کیپ در اندروید ، وب و به زودی در iOS طرفداران بیشتری را جذب خواهد کرد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا