با به روز رسانی جدید گوگل مپ ، به نقشه های گوگل در اپل واچ دسترسی داشته باشید

به تازگی به روز رسانی جدید 4.11.0 گوگل مپ منتشر شد که با این آپدیت نقشه های گوگل در اپل واچ نیز قابل دسترس خواهند بود.

در اپل واچ و گوگل مپ می توانید زمان رسیدن به خانه یا محل کار مشاهده کنید

با فناوری فورس تاچ این ساعت و با ویژگی Travel Mode می توانید زمان رسیدن به حمل و نقل عمومی را متوجه شوید . به طور مثال اگر شما از شهر خود قصد سفر به شهر دیگری را داشته باشید ابا ستفاده از اپل و گوگل می توانید اطلاعات و زمان تخمینی برای رسیدن به مقصد را بدست آورید . پیش از این مشتریان اپل واچ تنها دسترسی به نقشه های اپل داشتند که به کاملی نقشه های گوگل نیستند.

Apple-Watch-Maps

نقشه های گوگل در گذشته به طور پیش فرض در سیستم عامل iOS قابل استفاده بودند ولی در سال 2012 و انتشار سیستم عامل iOS 6 دیگر نقشه های گوگل در این سیستم عامل در دسترس نبود . اما هم کاکنون با به روز رسانی جدید گوگل مپ و سیستم عامل iOS 9 این امکان دوباره فراهم شده است.

نر نقشه های اپل از ویژگی موتور تاپ تیک برای به منظور اعلام حرکت در جهات مختلف استفاده می شود ولی در گوگل مپ کاربران با توجه به لیست که باید در صفحه نمایش اپل واچ ثبت کرده و سپس جهت یابی کنند.

به لطف iOS 9 شما در اپل واچ می توانید از مسیر های حمل و نقل دقیق مطلع شوید . همچنین در به روز رسانی جدید گوگل مپ شما امکان مقایسه ETAS برای رانندگی ، دوچرخه سواری و پیاده روی برای رسیدن به مقد را خواهید داشت . همچنین برخی از مشکلات در نسخه جدید رفع شده است.

یکی از عیب های گوگل مپ این است که متاسفانه شما در اپل واچ قادر به مشاهده کامل گوگل مپ نخواهید بود و برای مشاهده کامل نیاز به تلفن همراه خود دارید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا