گوگل دیگر از یوتیوب در آی دیوایس های قدیمی پشتیبانی نمی کند

برنامه یوتیوپ برای اکثر کاربران آی او اس یکی از مهم ترینبرنامه های  دستگاه است. در حال حاضر گزینه دانلود اختیاری آن از طریق آیتونز وجود دارد ولی دیگر به صورت اجباری بین برنامه ها نیست. حذف برنامه یوتیوپ از مجموعه برنامه های ثابت دستگاه طبق خواست کاربران صورت گرفت تا به اختیار خود ومناسب با سنشان آن را نصب کنند و این کار را شرکت گوگل انجام داد. و همچنین این موضوع موجب شد که بهبودهای زیادی شامل حال این برنامه شود. در حال حاضر به نظر می رسد که این برنامه قدیمی برای آی او اس های قبل نسخه 6 ساپورت خود را از دست خواهد داد.

images

از ماه می برنامه یوتیوپ در دستگاه های آیدیوایس 6 و پایین تر حذف خواهدشد به طوری که کاربران باید از طریق وب سایت ورژن جدید همراه با تغییرات را دریافت نمایند. به نظر می رسد اختلاف بین شایعات وجود دارد ، عده ای می گویند که برنامه یوتیوپ در آیدیوایس های 6 و بالاتر هنوز ساپورت شده و در نسخه های پایین تر آن حذف خواهد شد. شما احتمالا ترجیح بدهیدکه در آینده نزدیک برنامه یوتیوپ را از دستگاه خود حذف کنید و دوبره ورژن جدید آن را دریافت کنید.

در کوتاه مدت گوگل قصد دارد محیط کاربری v2 مربوط به یوتیوپ را به v3 تغییر دهد ؛ این تغییر API شامل حال اپل تی وی هم می شود شرکت اپل اعلام کرده که علاوه بر افزودن فضای کاربری یا API جدید گوگل میخواهد یک سری تنظیمات سخت افزاری جدید به اپل تی وی ها اضافه کند.

کسانی که در دستگاه خود نسخه قدیمی یوتیوپ را اجرا میکنند ممکن است به زودی پیشنهاد آپدیت آن را دریفات کنند ولی این اتفاق تا ماه می نخواهد افتادپس بهتر است از حالا آن را حذف نکنید. و همچنین به نظر می رسد آیدیوایس های بالای نسخه 6 از این برنامه حمایت می کنند ولی قرار گیری آن به صورت اجباری در نسخه پایین تر از 6 وجود نخواهد داشت.

API جدید مربوط به یوتیوپ یک سال است که در حال آماده سازی است وقبلا گوگل مژده داده است که کاربران از فضای کاربری آن شگفت زده خواهند شد!

 

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا