جعبه روتر وای فای شرکت گوگل

دستگاه روتر بسیار شبیه به دستگاه Echo است

روتر ساده و گران قیمت جدید شرکت گوگل یعنی روتر OneHub تازه همین امروز به دفتر سایت Mashable و و نزد ما رسید. و کامل مشخص است که ما هم معطل نکرده و سریعا آن را باز کردیم تا ببینیم گوگل چه چیزی در آن برای ما قرار داده است.

google-onhub-unboxing2

در کمال تعجب ، مشاهده کردیم که این روتر استوانه ای شکل به رنگ آبی بسیار تیره است و سیاه نیست. شکل این دستگاه هم بسیار شبیه به دستگاه Echo سایت آمازون است ، حتی یک حلقه نورانی هم در قسمت بالایی اش دارد ، درست مانند همان چیزی که در دستگاهEcho قرار داده شده است.

به نظر می رسد که این طراحی تیره و سیلندر گونه یک روند تولیدی جدید باشد . حداقل ما که این طور فکر می کنیم.

در تاریخ 6م شهریور ،آقای ریموند وانگ از سایت Mashable در توییتر خود نوشت :
طراحی تیره و سیلندر گونه اش واقعا چشم شما را می گیرد. حدس بزنید الان در حال باز کردن جعبه چه وسیله ای هستم. ویدیو اش را به زودی می گذارم.

طراحی و رنگ جعبه این روتر هم بسیار جالب است . رنگی که برای آن انتخاب شده آبی سیر است. با دیدن این جعبه اولین فکری که به ذهن من رسید این بود که چقدر طراجی اش مانند بسته های شرکت Tiffany & CO است. حتی یک قسمت ربان کاری شده هم در آن وجود دارد که دقیقا مانند طراحی جعبه های Tiffany است.

ما در حال حاضر در حال تست و بررسی این دستگاه کوچک و گران قیمت هستیم که ببینیم آیا واقعا ارزش این برچسب قیمتی که بر روی آن زده شده را دارد یا ندارد. پس تا اخبار بعدی از طرف ما گوش به زنگ باشید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا