برنامه Google Photos گوگل 100 میلیونی شد

برنامه Google Photos فضای ذخیر سازی نا محدود و رایگان در اختیار کاربران برای عکس ها و ویدیو های آن ها می گذارد . شرط استفاده از آن عکس های زیر 16 مگاپیکسل است و ویدیو های شما نیز باید فول اچ دی باشند . اما نگران نباشید در صورتی که عکس ها و ویدوهای شما با سایز بیشتر باشد گوگل به طور خودکار بدون افت کیفیت آن ها را فشرده سازی خواهد کرد . همچنین عکس ها و ویدیو های شما در این برنامه ذخیره می شود و شما نباید نگران از دست رفتن اطلاعات خود باشید . به طور خلاصه می توان گفت که همه ی عکس ها و ویدیو های شما سازماندهی می شود و در نهایت فضای ذخیره سازی گوشی شما آزاد خواهد شد .

این برنامه هم اکنون در اندروید ، وب و iOS در دسترس است

2015-10-25_165114

این برنامه پس از گذشت 5 ماه توانسته است میلیون ها کاربر جذب کند که این موفقیت بزرگی برای شرکت گوگل است

. گوگل اعلام که برنامه عکس در حال حاضر 100 میلیون کاربر فعال در ماه دارد و این یک انرژی مثبت به سازندگان این برنامه است که یک روز کامل در دفتر کار گوگل برای تولید و عرضه این برنامه تلاش کردند .

برای استفاده از این برنامه نیاز به حساب کاربری Google+‎ ندارید که این موضوع میتواند یکی از مزیت ها و جذب کاربران به این برنامه باشد . این واقعا می تواند یک موفقیت فوق العاده باشد . Flickr در سال 2004 منتشر شد و این شرکت در سال 2015 اعلام کرد که پس از گذشت این همه سال 112 میلیون کاربر فعال دارد و حالا شرکت گوگل فقط پس از گذشت 5 ماه موفق به جذب 100 میلیون کاربر شده است.

به مناسبت 100 میلیونی شدن این برنامه ، شرکت گوگل جشنی برگزار کرد . همچنین بسیاری از مردم عکس های خود را برای گوگل ارسال کرده و خود را در جشن 100 میلیونی شدن این برنامه سهیم کردند . گوگل امیدوار است که برنامه عکس پیشرفت بیشتری داشته باشد و رکورد 112 میلیونی Flickr را بشکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا