قابلیت برچسب گذاری افراد و به اشتراک گذاری انیمیشن بر روی WhatsApp و Facebook Messenger در Google Photos

همانطور که قول داده شده بود، غول دنیای اینترنت یعنی گوگل برای اپلیکیشن Photos خود برای آیفون و آیپد در اپ استور به روز رسانی ارائه داد. این نرم افزار که به نسخه‎ی 1.4 ارتقاء یافته است دارای یک سری قابلیت شده است که فعال سازی آن‎ها را قبل از پایان امسال گوگل قول داده بود. برای آن دسته از افرادی که خبر ندارند باید گفت که حالا کاربران می‎توانند تصاویر را برچسب گذاری کنند و تصاویر مختلف را با هم ترکیب تا جستجوی آن‎ها ساده تر شود.

8

برچسب گذاری افراد

باید به هرحال گفت کسی جز شما نمی‎توانید این برچسب‎های شخصی را مشاهده کنید.

شما می‎توانید افراد را در تصاویر مختلف با عنوانی که آن‎ها را مورد خطاب قرار می‎دهید، نام کوچک یا نام خانوادگی، برچسب گذاری کنید. این ویژگی به امکان خودکار تگ گذاری این اپلیکیشن اضافه شده است.

برچسب گذاری افراد در حال حاضر برای کاربران ایالت متحده فعال است، بنابراین شاید خواسته باشید گزینه‎های مربوط به منطقه‎ی آیفون خود را از بخش Settings → General → Language & Region → Region به ایالت متحده تغییر دهید تا به این قابلیت کاربردی دسترسی داشته باشید.

دیگر امتیازها

علاوه بر برچسب گذاری افراد، Google Photos حالا از به اشتراک گذاری مستقیم انیمیشن‎های خود بر روی WhatsApp و Facebook Messenger پشتیبانی می‎کند. در راس تمامی این‎ها، شما باید به لطف عملکرد بهتر ویژه‎ی iOS 9، متوجه‎ی باز شدن سریع تر این اپلیکیشن شده باشید.

Google Photos حالا از Chromecast پشتیبانی می‎کند تا بتوانید تصاویر و ویدیو‎های خود را بر روی یک تلویزیون با صفحه‎ی نمایش بزرگ با استفاده از سخت افزار Chromecast پخش کنید. طبق گفته‎ی گوگل، اواخر امسل آلبوم‎های اشتراکی راه خود را به این اپلیکیشن باز می‎کنند.

9

این ویژگی تمامی تصاویر و ویدیو‎های شما با دوستان و خانواده‎تان را در یک نقطه جمع می‎کند، و شما زمانی که شخصی تصاویر جدید را به آن آلبوم اشتراکی اضافه کند، نوتیفیکیشن‎هایی دریافت خواهید کرد.

گزارش تغییرات Google Photos 1.4

ویژگی‎ها و پیشرفت‎های جدید زیر در این نسخه به چشم می‎خورند:

• ویژگی‎های افراد بیشتر: در بخش جستجو، شما حالا می‎توانید افراد را بر چسب گذاری کنید و تصاویر مختلف را ترکیب کنید.

• وضعیت بهبود یافته‎ی به اشتراک گذاری انیمیشن: حالا می‎توانید به صورت مستقیم بر روی WhatsApp و Facebook Messenger انیمیشن‎های خود را به اشتراک بگذارید.
• باز شدن سریع تر اپلیکیشن.

• بهبود بخشیدن وضعیت عملکرد اپلیکیشن و اصلاح باگ‎ها

موجودیت

این اپلیکیشن 63.4 مگابایت حجم دارد و نیاز به آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS 8.1 یا بالاتر دارد.
این اپلیکیشن در خود از زبان‎های زیر پشتیبانی می‎کند:
English, Arabic, Bokmål, Norwegian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian and Vietnamese.
Google Photos به رایگان در اپ استور موجود است.

 

idownloadblog

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا