شما حالا می‎توانید آخرین نسخه گوگل پلی استور یعنی نسخه 5.4.10 را دانلود کنید که با خود یکسری تغییرات و برطرف سازی باگ‎ها را که کاربران مدتی می‎شود با آن روبرو شده اند، به همراه می‎آورد. این نسخه همچنین دارای زبان طراحی جدید گوگل یعنی متریال دیزاین، صفحات دارای جزییات کامل، سنسورهای قابل به تن کردن یا پوشیدن/داده‎های مربوط به فعالیت‎های انسانی، پشتیبانی از اپلیکیشن‎های شرکتی به همراه چیزهای دیگری می‎باشد. لینک دانلود در انتهای پست با آخرین نسخه به روز رسانی شده است.

لینک دانلود آخرین نسخه گوگل پلی استور یعنی نسخه 5.4.10 در زیر قرار داده شده است. تمامی بخش‎های گوگل پلی استور جدید بیشتر دارای عناصر متریال دیزاین هستند که اخیرا در نسخه آندروید L بکار گرفته شده بود.بخش Newsstand کاملا طبق طراحی متریال دیزاین طراحی شده است و به دنبال آن گوگل پلاس هم روز بعد با عناصر مختلف این زبان طراحی به روز رسانی شد. خوب پلی استور 5 در اینجا چه نقشی دارد؟ در ادامه متن مشخص می‎شود!

چیزی که فورا در این نسخه از گوگل پلی استور متوجه می‎شوید ظاهر جدید آیکون آن است که ظاهری صاف تر به خود گرفته است و جنبه‎های زیباشناسی جدید متریال دیزاین در آن دیده می‎شود.

1

ظاهرا، جدا از زبان طراحی، سایر بخش‎ها نیز شاهد تغییراتی بوده اند. اپلیکیشن گوگل پلی استور را باز کنید تا فورا به عنوان مثال شاهد تغییرات زمان باز کردن منوهای کشویی این اپلیکیشن در انیمیشن‎های آن شوید که به همراه آن تغییرات در آرایش آیکون ها هم به چشم می‎خورد.

بخش What’s New به بالا منتقل شده است و حالا رنگ آن به سبز گراییده است که اجازه می‎دهد در لیست هایی که از اپلیکیشن‎ها آورده می شود کاملا این رنگ غالب باشد.

3

آیکون‎های Widget Suggestion برای صفحه اصلی نیز تغییر کرده اند به طوری که طراحی آن‎ها شبیه کاغذ و صاف شده است. گوگل دامنه تغییرات را به آیکون نوتیفیکیشن برای نوار حالت نیز کشانده است و هرچی نباشد توجه به جزییات است که در نهایت اهمیت دارد.

این نسخه از پلی استور تا چند روز دیگر به صورت آپدیت در گوشی کاربران ظاهر نمی‎شود اما نمی‎شود با اطمینان خاطر چنین گفت و ممکن است بیشتر از این مقدار هم طول بکشد. با اینحال، اگر نمی‎خواهید منتظر ظاهر شدن آپدیت گوگل استور در گوشی خود باشید، می‎توانید فایل APK آن را از لینک زیر دانلود و با نصب آن اپلیکیشن مذکور را اجرا کنید.

2

خواهشا به یاد داشته باشید که این APK به طور کامل برای پیش نمایش آندروید L آماده نیست. اگر به این هشدار توجهی نشان نمی‎دهید و پلی استور بعد از نصب هنگ می‎کند و اجرا نمی‎شود باید به نسخه قدیمی تر برگردید تا دوباره همه چیز دوباره اجرا شود و کار کند.

اگر به هرحال نسخه جدید پلی استور را امتحان کردید و روی دستگاه شما نصب شد، افکار و نظرات خود را در رابطه با آن و تغییراتی که داشته است و اصلاحاتی که به چشم شما می‎آید و ممکن است ما ندیده باشیم، با ما در اشتراک بگذارید.

شما می‎توانید فایل APK نسخه 5.4.10 گوگل پلی استور را از اینجا دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *