نسخه‎ی 5.8.11 گوگل پلی استور را با فرمت APK را دانلود کنید

آخرین نسخه گوگل پلی استور را با یکسری تغییرات دانلود کنید

شما حالا می‎توانید آخرین نسخه گوگل پلی استور یعنی نسخه 5.8.11 را دانلود کنید که با خود یکسری تغییرات و برطرف سازی باگ‎ها را که کاربران مدتی می‎شود با آن روبرو شده اند، به همراه می‎آورد.

Play-Store-5

این نسخه همچنین دارای عناصر بیشتری از زبان طراحی جدید گوگل یعنی متریال دیزاین، صفحات دارای جزییات کامل، نگاه به روز رسانی شده برای What’s New، سنسورهای قابل پوشیدن/داده‎های مربوط به فعالیت‎های انسانی، پشتیبانی از اپلیکیشن‎های سازمانی به همراه چیزهای دیگری می‎باشد.

لینک دانلود در انتهای پست با آخرین نسخه به روز رسانی شده است.
تمامی بخش‎های گوگل پلی استور جدید بیشتر دارای عناصر متریال دیزاین در مقایسه با نسخه‎های اولیه‎ی آندروید بستنی چوبی هستند.

اپلیکیشن‎هایی نظیر Google Play Newsstand، جیمیل، گوگل پلاس همگی با عناصر بیشتری از متریال دیزاین حالا به روز رسانی شده‎اند.

شما همچنین می‎توانید متوجه شوید که آیکون جدید پلی استور ظاهری صاف تر به خود گرفته است و همگام با جنبه‎های زیباشناسی جدید متریال دیزاین می‎باشد.

ظاهرا، جدا از زبان طراحی، سایر بخش‎ها نیز شاهد تغییراتی بوده اند. اپلیکیشن گوگل پلی استور را باز کنید تا فورا به عنوان مثال شاهد تغییرات زمان باز کردن منوهای کشویی این اپلیکیشن در انیمیشن‎های آن شوید که به همراه آن تغییرات در آرایش آیکون ها هم به چشم می‎خورد.

بخش What’s New به بالا منتقل شده است و حالا رنگ آن به سبز گراییده است که اجازه می‎دهد در لیست هایی که از اپلیکیشن‎ها آورده می شود کاملا این رنگ غالب باشد

Play-Store-5-nexus-5

آیکون‎های Widget Suggestion برای صفحه اصلی حتی تغییر کرده اند به طوری که طراحی آن‎ها شبیه کاغذ و صاف شده است.

گوگل دامنه تغییرات را به آیکون نوتیفیکیشن برای نوار حالت نیز کشانده است و هرچی نباشد توجه به جزییات است که در نهایت اهمیت دارد.

این نسخه از پلی استور تا چند روز دیگر به صورت آپدیت در گوشی کاربران ظاهر نمی‎شود اما نمی‎شود با اطمینان خاطر چنین گفت و ممکن است بیشتر از این مقدار هم طول بکشد.

با اینحال، اگر نمی‎خواهید منتظر ظاهر شدن آپدیت گوگل استور در گوشی خود باشید، می‎توانید فایل APK آن را از لینک زیر دانلود و با نصب آن اپلیکیشن مذکور را اجرا کنید.

Play-Store-5-nexus

خواهشا به یاد داشته باشید که این APK به طور کامل برای پیش نمایش آندروید M یا پورت‎های رام براساس تصاویر پیش نمایشی آماده نیست.

اگر به این هشدار توجهی نشان ندهید و پلی استور بعد از نصب هنگ می‎کند و اجرا نمی‎شود باید به نسخه قدیمی تر برگردید تا دوباره همه چیز دوباره اجرا شود و کار کند.

اگر به هرحال نسخه جدید پلی استور را امتحان کردید و روی دستگاه شما نصب شد، افکار و نظرات خود را در رابطه با آن و تغییراتی که داشته است و اصلاحاتی که به چشم شما می‎آید و ممکن است ما ندیده باشیم، با ما در اشتراک بگذارید.

شما می‎توانید فایل APK گوگل پلی استور نسخه‎ی 5.8.11 را از اینجا دانلود کنید.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا