شرکت گوگل Android 6.0 SDK جدید را منتشر کرد

Google Play آماده پذیرش برنامه هایی می باشد که از Android 6.0 Marshmallow’s API 23 استفاده می کنند

هنگامی که گوگل نام جدید – Android 6.0 Marshmallow  را برای نرم افزار سیستم عامل موبایل جدید خود، اعلام کرد، روز بزرگی برای علاقمندان اندروید بوده است.

غول جست و جو نیز همچنین، خبرهای خوبی برای توسعه دهندگان دارد! این شرکت Android 6.0 SDK جدید را منتشر نمود.

Android-M-Easter-Egg-4-840x560

بنابراین سازندگان برنامه می توانند بر روی تکمیل این برنامه ها کار کنند تا با نرم افزار مطلوب جدید، به خوبی اجرا گردند و چنانچه این کافی نباشد، برنامه هایی که از Marshmallow API 23  پشتیبانی می کنند، حتی می توانند به فروشگاه Google Play مراجعه نمایند.

marsh-300x267

می توانند نرم افزار ارتقاء یافته ی خود را، به فروشگاه برنامه رسمی گوگل، معرفی نمایند و همه چیز را برای زمانی که نرم افزار جدید راه اندازی می گردد، آماده سازند.

امکانات اضافه شده به اندروید 6، شامل پشتیبانی از اثر انگشت، پشتیبان گیری خودکار، مجوز برنامه گرانول و غیره است.

امروزه با ارتقای پیش نمایش توسعه نهایی، ما در حال معرفی رسمی Android 6.0 SDK و باز کردن Google Play برای انتشار برنامه های شما که هدف آن API جدید سطح 23 در اندروید مارشمالو می باشد، هستیم.

گوگل پلی، هم اکنون آماده پذیرش برنامه های API 23 شما، از طریق کنسول توسعه دهنده گوگل پلی بر روی تمام شبکه های انتشار (آلفا، بتا و تولید) می باشد.

در هنگام آغاز روند مصرف کننده در پاییز امسال، فروشگاه گوگل پلی نیز، بروزرسانی خواهد شد؛ بنابراین نصب برنامه و روند ارتقاء، از مدل دارای مجوز جدید، برای برنامه ها با استفاده از API 23 پشتیبانی خواهد کرد.

توسعه دهندگان، دست به کار شوید، چرا که ما برای برنامه های ارتقاء یافته شما می آییم! من می دانم که به محض آنکه نکسوس جدید بیاید، به آن ارتقاء خواهم یافت ( تا زمانی که آن توسط پروژه Fi پشتیبانی گردد.)

androidauthority 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا