گوگل راهنمای کاملی برای آندروید 6 مارشمالو منتشر می‎کند

از زمانی که گوگل خبر از نسخه‎ی پیش نمایش آندروید M تابستان امسال داد، ما صحبت زیادی در رابطه با آندروید 6 یعنی مارشمالو کرده‎ایم. با آنکه ما صحبت‎های زیادی در رابطه با ریز و درشت‎های این نسخه از آندروید داشته‎ایم ولی اگر شما می‎خواهید اکثر نکات مربوط به این سیستم عامل را یاد بگیرید باید نگاهی به راهنمای گوگل برای شروع سریع آندروید 6 داشته باشید.

راهنمای شروع سریع رسمی گوگل برای آندروید 6 مارشمالو را می‎توان به رایگان از پلی استور گوگل دانلود کرد

شما می‎توانید این راهنما را روی گوشی همراه هوشمند یا تبلت خود بخوانید، ولی اگر همچنین می‎توانید برای اینکه تجربه بهتری داشته باشید آن را در کامپیوتر خود مطالعه کنید.

این راهنمای سریع که 62 صفحه دارد در اختیار شما ویژگی‎هایی که در این نسخه از آندروید جدید است قرار می‎دهد (نظیر Google Now on Tap، فضای ذخیره سازی ناهمگون، و App Standby)، و سپس به سمت ترفند‎هایی می‎رود که از زمان نسخه‎های قبلی آندروید وجود داشته است نظیر روشن کردن چراغ قوه، شخصی سازی صفحه‎ی home، استفاده از Android Wear و Android Auto یا ایجاد چند اکانت کاربری.

اگر شما با آندروید تازه می‎خواهید آشنا شوید، راهنمای رسمی گوگل برای آندروید 6 مارشمالو بهترین منبع برای اینکه است که روی پاهای خود بیاستید!

 

phonearena

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا