گوگل Ivy یک ماشین حساب عددی بزرگ را عرضه می‎کند

گوگل روز جمعه اپلیکیشن کاملا جدیدی در اپ استور عرضه کرد. این اپلیکیشن که Ivy نام دارد رایگان است و به عنوان یک ماشین حساب بزرگ برای آیفون و آیپد توصیف شده است.

Google-Ivy-for-iOS-iPhone-screenshot-001
این روزها اپلیکیشن‎‌های ماشین‎ حساب اختصاصی فراوانی وجود دارد پس ممکن است شما سوال کنید چه چیزی Ivy را خاص می‎کند؟

طبق گفته‎ی گوگل، Ivy از امتیازی برخوردار است که از آن به عنوان محاسبه‎ی دقیق منطقی یاد می‎شود، به طور کلی یک نوع تکنیک محاسبه‎ی دقیق که به اپلیکیشن اجازه می‎دهد دقت مطلق را به آسانی کنترل کند و در اختیار داشته باشد.

این اپلیکیشن علاوه بر ویژگی‎هایی نظیر محاسبه‎ی منطقی دقیق ذکر شده، قابلیت محاسبه‎ی لوگاریتم اعداد بزرگ و تابع‎های مثلثاتی نیز می‎باشد.

هیچ اطلاعات بیشتری در رابطه با Ivy در زمان این پست وجود ندارد و باید منتظر ماند تا گوگل در رابطه با جزییات این اپلیکیشن در بلاگ خود پستی ارائه دهد.

همانطور که توسط سایت 9to5Mac اشاره شده است، در توضیح فروشنده‎ی این اپلیکیشن در اپ استور هم شرکت گوگل و هم Go Authors به چشم می‎خورد.

Go Authors ممکن است اشاره‎ای به پروژه‎ی Go داشته باشد، یک زبان برنامه نویسی متن باز که توسط گوگل و دیگر افراد سهیم در آن توسعه داده شده است. آنطور که 9to5Mac فرض می‎کند، به احتمال زیاد Ivy به عنوان یک ابزار همراه برای این پروژه توسعه داده شده است.

این اپلیکیشن 4.4 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ دارای iOS 8.0 یا بیشتر دارد و برای صفحات نمایش آیفون 6؛ آیفون 6 پلاس و 5/5s/5c بهینه شده است.

Ivy را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا