گوگل با YouTube Gaming با Twitch به رقابت می‎پردازد

سرویس YouTube Gaming به عنوان رقیب بزرگی برای Twitch شروع به کار کرد

به دنبال اعلام رسمی این خبر در دو ماه و نیم قبل، سرانجام سرویس YouTube Gaming امروز صبح به عنوان رقیب بزرگی برای Twitch شروع به کار کرد، سرویسی که به آهستگی ولی با اطمینان مورد توجه همگان قرار خواهد گرفت.

به طور کلی، وب سایت YouTube Gaming، یک یوتیوب ساخته شده برای بازیکن‎ها، در ایالت متحده و بریتانیا به آدرسgaming.youtube.com موجود است و در آن گزینشی از ویدیوی‎های استریم شده‎ی زنده وجود دارد که در آن مردم مختلف را در حال بازی‎های گوناگون نشان می‎‎دهد.

1.YouTube-Gaming-image-001
بسیار شبیه به سرویس Twitch که برای آمازون است که به مردم اجازه‎ی استریم کردن بازی‎های ویدیو‎یی و دیگران برای مشاهده‎ی آن را می‎دهد، YouTube Gaming برای این طراحی شده است تا میزبان ویدیو‎های گیم پلی بازی‎های محبوب، ویدیو‎هایی در رابطه با نحوه‎ی انجام بازی و راهنماهای بازی، و موارد متعدد دیگر باشد.

گوگل در ماه خرداد اعلام کرده بود که “این تابستان، ما YouTube Gaming را عرضه خواهیم کرد، یک اپلیکیشن و وب سایت کاملا جدید برای اینکه شما را با بازی‎ها، بازیکن‎ها و فرهنگی که برای شما اهمیت دارد، با ویدیو‎ها، استریم‎های زنده، و بزرگترین جامعه‎ی بازیکن‎های بازی‎های ویدیویی در وب، همگی در یک مکان، مرتبط کنیم.”

این وب سایت که قول وجود ویدیو‎هایی بیشتر از هرجای دیگر را داده است بیشتر از 25 هزار بازی مختلف را در وب سایت اصلی خود به همراه کانال‎های اختصاصی از بازی سازان و خالقین یوتیوب ارائه خواهد داد.

شما می‎توانید در کانال‎های مختلف همانطور که در وب سایت اصلی یوتیوب آبونمان می‎شوید، عضو شوید، یک بازی را به مجموعه‎ی خود اضافه کنید، پیشنهادات را براساس بازی‎ها و کانال‎هایی که دوست دارید دریافت کنید، به دنبال محتوای خاصی باشید و موارد متعدد دیگر.

آبونمان شدن در یک کانال به شما اجازه می‎دهد به محض اینکه یک استریم زنده‎ای از آن بازی شروع شود یک نوتیفیکیشن دریافت کنید.

این وب سایت از یک سری مزایایی که اخیرا گوگل در یوتیوب اجرا کرد، بهره می‎برد، از جمله ویدیو‎های روان با 60 فریم در ثانیه و قابلیت شروع یک استریم زنده بدون نیاز به برنامه ریزی از قبل برای یک رخداد زنده.

2.YouTube-Gaming-logo-medium

با آنکه Twitch بی نهایت محبوب است و بیش از 1.5 میلیون پخش کننده‎ی ویدیو و بیش از صد میلیون بازدید کننده در هر ماه دارد، ولی YouTube Gaming از ویژگی همه گیر بودن یوتیوب، تکنولوژی قدرتمند و قدرت برند آن برخوردار است.

گوگل همچنین قول داده است که یک اپلیکیشن مجزای YouTube Gaming برای آیفون و آیپد عرضه کند و مطمئن باشید که ما شما را به محض اینکه چنین اپلیکیشنی به اپ استور راه پیدا کند، با خبر خواهیم ساخت.

@YouTubeGaming را در توییتر دنبال کنید یا از وب سایت رسمی بازدید کنید.

آیا شما از این سرویس جدید استفاده خواهید کرد؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا