بروزرسانی گوگل ترنسلیت با پشتیبانی از لهجه برخی زبان ها

اگر شما جز افرادی هستید که برنامه گوگل ترنسلیت را دانلود کرده اید و به صورت آفلاین از آن استفاده می کند باید بدانید که این برنامه به تازگی به روز رسانی شده است و یک سری ویژگی ها و قابلیت های جدید به آن افزوده شده است.

Update-to-Google-Translate-app-adds-phonetic-support-for-more-languages

یکی از این ویژگی های جدید پشتیبانی فونتیک یا لهجه ای ( راهنمای تلفظ) برای خیلی از زبان ها از جمله  بنگالی، گجراتی(يكي از زبان هاى هندى  در استان گوجرات رواج دارد) ، هندی ، کانادا ، مراتی(شاخه اى از زبان هندى ) ، پنجابی(از زبان هاى هند و اروپايي ) ، تامیل(تامیل بومي جنوب هندوستان و بخشي از سريلانكااز زبان هاى Dravidian) و تلوگو(از زبان هاى Dravidian)  می باشد. که به شما کمک می کند لهجه های مختلف یک زبان را  نیز بشناسید.
این به روزرسانی به شما قابلیت استفاده ورودی آوایی یا فونتیک را می دهد به شما کمک می کند وقتی با زبان یا گویشی مواجه می شوید که کلمات آن روی کیبورد QWERTY وجود ندارد به راحتی آن را وارد گوگل ترنسلیت کرده و به زبان انگلیس تبدیل کنید و سپس به هرزبانی که دوست دارید ترجمه کنید.

اگر میخواهید با تلفظ لغات نیز آشنا شوید به سادگی می توانید از قسمت  sounds به این هدف دست پیدا کنید همچنین می تواند به صورت حرف زدن لغاتی را وارد این برنامه کنید تا برایتان ترجمه کند و این برنامه در گوشی شما می تواند خیلی از مشکلات ارتباطی شما را حل کند.

این برنامه همچنین به روزرسانی دیگری هم داشته است و آن رفع اشکالات جزئی است تا عملکرد آن بهبود یافته تر باشد و کاربران از هنگ کردن های گه گاهی برنامه خلاص شوند. می توانید گوگل ترنسلیت را از بخش فروشگاه Google Play به صورت رایگان دانلود کنید. همچنین اگر این برنامه را دارید می توانید از بخش My Apps در گوگل پلی آن را آپدیت کنید تا از ویژگی های جدید آن بهره مند شوید.

اگر شما برنامه سفر به کشور خارجی را دارید حتما این برنامه را دانلود و نسخه جدید آن را در گوشی خود داشته باشید و مطمئن باشید در ارتباطات شما با دیگران موثر خواهد بود. این برنامه ای است که جهان را کوچک تر و واحد می کند .

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا