هواپیمای بدون سرنشین فوق سری شرکت GoPro

شرکت GoPro قرار است سال آینده از هواپیمای بدون سرنشین خودش رونمایی کرده و آن را به فروش برساند. هنوز هیچ کس به طور کامل نمی داند که این هواپیمای بدون سرنشین از لحاظ ظاهری به چه شکل خواهد بود. اما ما می دانیم که ویدیو های گرفته شده توسط این هواپیمای بدون سرنشین چگونه خواهند بود.

هواپیمای بدون سرنشین شرکت GoPro می‌تواند ویدیوهای با کیفیت بالا و بسیار روان را فیلمبرداری نماید

این کمپانی در روز چهار شنبه ویدیوی دو دقیقه ای را منتشر کرد که به گفته خودشان با استفاده از یک مدل اولیه از این هواپیمای بدون سرنشین و سیستم تثبیت سازی تصویر آن گرفته شده بود. یک دوربین GoPro Hero 4 به این هواپیمای بدونس سرنشین متصل شده بود ( منتهی در این ویدیو مشخص نشده بود ک این تصاویر با کدام یک از مدل های دوربین Hero 4 گرفته شده است)

2015-11-02_092616

این فایل ویدیویی گرفته شده را می توانید با کیفیت های مختلف تماشا کنید ، که بالا ترین این کیفیت ها ، کیفیت 1440P می باشد ، و همین طور به نظر می رسد که این ویدیو گرفته شده ، در حالی که این هواپیمای بدون سرنشین در دورن مزارع و از بالای جنگل ها پرواز می کند ، به طور استثنایی ثابت و روان اجرا می شود.

در توضیحات این ویدیو که در سایت YouTube پخش شده است ، این گونه بیان شده است : ” هیچ گونه تثبیت سازی و یا کاری بر روی این فیلم پس از فیلم برداری انجام نشده است ؛ این تنها یک مثال ساده از قابلیت فیلم برداری با کیفیت خارق العاده ای است که ما می توانیم تنها با استفاده از نسخه آزمایشی و اولیه این محصول انجام دهیم “.

در اوایل امسال ، سایت Mashable توانست با مدیر عامل شرکت GoPro ، آقای نیک وودمن ( Nick Woodman ) بر سر موضوع هواپیما های بدون سرنشین صحبتی داشته باشد ( البته ایشان ترجیح می دهند که برای نام بردن این وسایل به جای عبارت هواپیمای بدون سرنشین ، از عبارت ” کواد کوپتر ” استفاده کنند ، چرا که هواپیما های بدون سرنشین دلالت بر وسایل نقلیه جنگی دارد و یا نمایان گر وسایل رباتی است که می توانند خود مختار شده و مانند فیلم ها دست به کشتار بزنند ).

آقای وودمن این گونه اظهار داشت که : ” کوادکوپتر ها به لطف شرکت GoPro است که وجود داشته و به چنین پدیده ای تبدیل شده اند و حالا شهرت آن ها حتی از خود شرکت GoPro نیز فراتر رفته است. مردم در حال نشان دادن علاقه هر چه بیشتر به کواد کوپتر ها هستند ، نه به خاطر این که آن ها دوست دارند که این وسایل را در آسمان به پرواز در آورده و کنترل کنند ، بلکه به نظر بنده مهم ترین دلیل این علاقه و کشش این است که آن ها علاقه مند به محتوا های شگفت انگیزی هستند که GoPro و کواد کوپتر ها برای آن ها مهیا کرده اند “.

شرکت GoPro برنامه دارد تا اولین مدل تبلیغاتی از این محصولش را در نیمه اول سال 2016 روانه بازار کند. بیایید به این امید باشیم که ویدیو بعدی که این کمپانی منتشر می کند ، شکل و ظاهر این هواپیما های بدون سرنشین را به ما نشان بدهد.

mashable

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا