صفحه نمایش مجلل گلدار به منظور ارتقای ساعت اپل

تبلیغات مهیج ساعت اپل در فروشگاه‌های انگلستان

تبلیغات ساعت اپل اندکی با استفاده از خبرهای مربوط به صفحه نمایش قابل توجه گلدار آبنباتی چشمی، مهیج تر گردیده است و این دستگاه پوشیدنی را در Selfridge، که زنجیره ای از فروشگاه های سطح بالای انگلستان، تأسیس شده توسط Harry Gordon Selfridge است، ترویج داده است.

1.Selfridges-Apple-Watch-floral-display-003
با توجه به تصاویر پس زمینه طراحی شده خروجی، 2 جین صفحه نمایش گلدار متشکل از گل های در حال شکفتن و سایر نقوش، در سر تا سر فروشگاه مرکزی Selfridge ، از حرکت نما بر روی ساعت اپل الهام می گیرد.

Paul Deneve ، معاون پروژه های خاص شرکت اپل و مدیر عامل سابق شرکت Yves Saint Laurent، بیانیه ی زیر را برای تصاویر پس زمینه منتشر نموده است:

ما خوشحال و هیجان زده ایم که گل های نمای ساعت اپل، از چنین طراحی زیبایی الهام گرفته است و اینکه شاهد آن هستیم که چنین تأسیسات شگفت انگیزی، که در همه ی 24 پنجره ی تاریخی Selfridge منعکس شده است، به زندگی ما وارد گردیده است.

Linda Hewson، مدیر خلاق زنجیره فروشگاه های Selfridge گفت: همکاری با اپل بر روی چنین پروژه ی خلاقانه ای در این مقیاس عظیم، روش خوب ما درباره دعوت از طراحان برجسته با نقطه نظرات منحصر بفرد، به منظور تأمین صفحات نمایش در حال تولید را، دنبال می کند.

2.Selfridges-Apple-Watch-floral-display-004

همانند سایر محصولات اپل، این شاهکار خیره کننده با تبلیغات در حال انجام، یکبار دیگر توجه معروف اپل به جزئیات را به نمایش می گذارد.

توجه به جزئیات

نخست، گروه خلاق اپل، از گل های در حال شکفتن طی یک حرکت ایستاده عکس گرفتند، در حالیکه بعضی از گل ها به بیشتر از 24000 عکس در مدت 285 ساعت نیاز داشتند.

سپس تصاویر کوچک شدند تا به هنرمندان اجازه بدهند که آن ها را بصورت دستی بر روی صفحه نمایش فروشگاه رنگ آمیزی نمایند که این عمل بعنوان یک فرآیند مجسم سازی پرزحمت و دقیق، که دارای سختی ای معادل عکاسی واقعیست، توصیف شده است.

3.Selfridges-Apple-Watch-floral-display-005

تصاویر پس زمینه توضیح می دهد: “بعنوان مثال، گل های بزرگ و متوسط بوسیله رزین های ریخته گری، تدارک دیده شد، در حالیکه قطعات کوچکتر بصورت 3 بعدی چاپ شدند.”

فقط گفتن اینکه نتیجه نهایی چشم گیر می باشد، دست کم گرفتن موضوع است: هر 24 صفحه نمایش قرار گرفته شده در سراسر فروشگاه Selfridge در لندن، دارای 24 گل بزرگ، 50 گل متوسط، 5.525 گل کوچک و نیز همچنین 240 گل کمی بزرگتر از گل های کوچک است که هر کدام از آن ها به شیوه های گوناگون ایجاد شده است.

4.Selfridges-Apple-Watch-floral-display-002

نتیجه گیری

این نحوه نصب و راه اندازی در حقیقت نخستین و تنها دفعه ای است که تمام پنجره های Selfridge را به یک محصول اختصاص داده است.

جالب است بدانید که Selfridge ، تنها یکی از چند محلی بود که اپل تمام مدل های ساعت خود را پس از عرضه دستگاه در 4 فروردین، در آنجا عرضه می کرد.

5.Selfridges-Apple-Watch-floral-display-001

فروشگاه Selfridge در خیابان 400 آکسفورد در سراسر مرکز خرید معروف Wonder Room، جایی که دسته ای از مارک های ساعت مچی و جواهرات، مغازه های لوکس خود را بر پا کرده اند، واقع شده است.

در حقیقت، فروشگاه اپل در سمت راست ورودی این مرکز خرید قرار دارد.

برای دیدن تصاویر بیشتر، بر روی لینک منبع زیر کلیک نمایید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا