کامیونت توانست با پرشی خارق العاده ،رکورد های جهانی این پرش را بشکند

وقتی که شما تصمیم می گیرید که رکورد جهانی پرش با استفاده از یک کامیونت را بشکنید ، باید به سرعتی که برای انجام این پرش لازم و ضروری است نیز دقت کنید ، چرا که در غیر این صورت ممکن است پا را از آن چیزی که خودتان هم انتظارش را داشتید فراتر بگذارید.

این دقیقا اتفاقی است که برای آقای گرگ گادفری ( Gregg Godfrey ) ، وقتی که او می خواست که رکورد جهانی پرش با کامیونت – که تا آن زمان 140 فوت بود – را در مراسم سالانه روز اویل کانیول در شهر بوت ایلت مونتانا امسال بشکند ، اتفاق افتاد.

2015-10-10_074514

شکستن رکورد جهانی با پرش خارق العاده و عالی 166 فوتی

همان طور در تصویر بالا می توانید ببینید ، آقای گادفری توانست وکوردی خیلی بهتر از 140 فوت را از خودش به جا بگذارد ، در حقیقت ، آنطور که آقای گادفری بیان کرده است ، وی پرشی 166 فوتی را انجام داده است –که رکورد 62 فوتی قبلی او را به طور کامل زیر خودش له کرده است- قبل از این که کامیونت اش فرودی ناهنجار را بر روی خاک مونتانا داشته باشد.

هرچند ، این رکورد تنها رکوردی نیست که در آن روز شکسته شده است. برادر زاده آقای گادفری ، تَنر ( Tanner ) که متاسفانه از کمر به پایین نیز فلج می باشد ، توانسته بود با استفاده از یک اتومبیل تجهیزات خاک ، از همان تپه خاکی که آقای گادفری پرش اش را انجام داده بود ، پرشی 202 فوتی انجام دهد ، که با توجه به استاندارد های ایالت مونتانا ، توانست رکورد 198 فوت را که تا قبل از این برای پرش با استفاده از این وسیله ثبت شده بود بشکند.

بگذارید این نشانه ای باشد که به ما نشان دهد که اگر چه اویل کنیول مشهور دیگر در بین ما زندگی نمی کند ولی میراث شجاعت و جسارت او هنوز هم به زندگی ادامه می دهد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا