MSI از لپ تاپ GT80 مخصوص بازی با کیبورد مکانیکی رونمایی کرد

با توجه به این که لپتاپ ها باید قابلیت حمل نیز داشته باشند ،صفحه کلید آن ها باید متناسب با دستگاه بوده و باعث قطور شدن دستگاه نشود . بنابراین صفحه کلید بیشتر لپتاپ ها به شکل بسیار متراکم و مسطح طراحی می شود . به نظر می رسد که MSI در این زمینه سنت شکنی کرده باشد . این شرکت اخیرا جدید ترین لپتاپ مخصوص بازی خود با نام GT80 Titan را معرفی کرده است .

msi-gt80-640x517

لپ تاپی که در واقع یک صفحه کلید مکانیکی در آن تعبیه شده است .

این قسمت را بخوانید : بازی آیفون

این کیبورد توسط شرکت Cherry ساخته خواهد شد . همان شرکتی که ساخت بسیاری از صفحه کلید های مکانیکی و متفاوت امروزی را بر عهده دارد . کلید هایی که MSI انتخاب کرده است از نوع کلیدهای Cherry MX Brown هستند . طراحی این صفحه کلید به گونه ای است که کلید ها با کوچکترین حرکت روشن می شوند . با این حال هنوز هم یک کلیک رضایت بخش را به هنگام فشرده شدن فراهم می آورد .

msi-gt80_2-640x517

متاسفانه به جز طراحی و گنجاندن یک صفحه کلید مجازی در لپتاپ MSI GT80 Titan ، مشخصات بیشتری از آن هنوز در دسترس نیست . MSI یک وب سایت جدید برای این لپ تاپ ایجاد کرده است . در این وب سایت اعلام کرده است که این لپتاپ به زودی عرضه خواهد شد . بنابراین فکر می کنیم که باید تا زمان معرفی رسمی این لپتاپ توسط MSI منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتری در مورد آن بدست آوریم.

با این وجود به نظر نمی رسد که برای این لپتاپ ترک پدی نیز طراحی شده باشد . با نگاهی به صفحه کلید متوجه می شویم که دو دکمه قابل کلیک در زیر پد اعداد وجود دارد . بنابراین این موضوع که پد اعداد به عنوان پد موس لپ تاپ نیز عمل کند ، دور از ذهن نیست و باید پذیرفت که این یک راه حل بسیار جالب است . مسلما با اضافه شدن صفحه کلید مکانیکی ،این لپ تاپ سنگین تر خواهد شد . اما مطمئن هستیم که برای برخی از گیمر ها ، این یک معامله ارزشمند است.

ubergizmo

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.