جی تی ای 5 : San Andreas هم به دنیای اسمارت فون ها پیوست

قبل از این که جی تی ای وی ، دنیایی پر از گرافیک و شکل و شمایل، پیاده رو های سنگ فرش شده پر زرق و برق و بزرگراه های شلوغ از دنیای امروزی لاس سانتس و بقیه شهر ها و نیمچه شهر ها را به ما هدیه کند، یک GTA بود که فکر می کنم فقط پدربزرگ ها یادشان مانده باشد (:دی) به نام San Andreas. شاید بزرگترین GTA ای تاریخ برای PS2. اکنون دوباره با CJ دوست داشتنی به دهه 90 میریم و خانواده گروو استریت را دوباره در کنار دوستان می سازیم. کِی؟ 1 ماه دیگه!

GTASABOX

لاس سانتِس، سَن فییِرو، لاس وِنتُراس و هر چی بین این هاست از قبیل گنگستر های زرد و آبی و بنفش [بالاس ها] (اسمشان سخته!!) و انواع ماشین ها و آدم ها نیز در این آپدیت بروز شده برای نسخه موبایل در دسترس خواهند بود.
گرافیک جدید ریمستر شده؛ از سایه های با جزئیات دقیق و پویا، ایجاد فاصله ای بزرگ و کامل تر، یک پلت رنگ پرمایه و … به همراه یک شخصیت تقویت شده و مدل هایی از اتوموبیل ها بهره مند می گردد که بهترین تجربه از سن اندریاس از زمانی که ساخته شده را برایمان پدید می آورد.

سرقت بزرگ خودرو: سن اندریاس همچنین از کنترل های جدید تاچِ برند ها نیز بهره می برد. مثلا گزینه های کنترل وابسته به قراین برای نمایش دکمه ها تنها هنگامی که به آن ها نیاز دارید و سه طرح متفاوت برای رانندگی و مانور دادن و سیستم چک پوینت کار شده برای فرایاری آسان تر، همه و همه از آپدیت های جگر دار این بازی است! جی تی ای 5 از تمام کنترلر ها پشتیبانی می کند، مثلا کنترل ساخته شده برای iOS، مخصوصاً در iOS7 با دیگر هدایت گر ها متفاوت خواهد بود. این بازی به زودی برای تمامی سیستم عامل های اسمارت مانند iOS، Android، Amazon Kindle و دستگاه های ویندوزی ارائه خواهد شد.

gta san andreas
پس با آی اپل سنتر همگام بمانید تا از آخرین جریان این بازی و دیگر اخبار داغ روز دنیا مطلع شوید ؛ در ضمن، یادتان نرود به گوگل+ و توئیترمان حتما بپیوندید…!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا