آیا عمر باتری ها از سال 2011 به بعد افزایش یافته است ؟

اگر می خواهید یک باتری موبایل با عمر طولانی داشته باشید بهتر است که به فکر استفاده از گوشی های سونی باشید

آیا عمر باتری ها از سال 2011 به بعد افزایش یافته است ؟ آمار ها نشان می دهد که در بحث ظرفیت باتری سونی یک سلطان است و توانسته است پیشرفتهای خوبی به دست آورد و شرکت اپل ضعیف ترین شرکت در بحث طول عمر باتری و ظرفیت ان است .

2015-09-07_150103

سونی که از سال 2011 در تلاش بوده است تا با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن تر عمر باتری خود را افزایش بدهد از سایر رقبای خود پیشی گرفته است به طوری که باتری اکثر گوشی های سونی برای استفاده معمولی هر دو روز یک بار نیاز به شارژ شدن دارند .

اما شرکت بعدی که در این زمینه خوب عمل کرده است سامسونگ است که توانسته تا حدی با سونی در این زمینه رقابت را حفظ نماید.

2015-09-07_150012

البته با توجه به رشد تلفن همراه و پیشرفته شدن انها مطمئنا شرکتهای تلفن همراه نیز باتری این گوشی ها را به روز خواهند کرد و شرکتهای تلفن همراه مطمئنا به این موضوع توجه خواهند داشت چرا که با بزرگتر شدن صفحه نمایش گوشی ها و به روز شدن آنها نیاز آنها به باتری های قوی نیز افزایش می یابد .

اما در میان شرکتهای بزرگ موبایل سازی شاید اپل یکی از بزرگترین این شرکتها باشد که عملکرد قابل قبولی در بحث باتری نداشته است چرا که اکثر گوشی های اپل مانند IPhone 6 تنها طول عمر باتری آنها یک روز است و این در حالی است که Iphone 6 نسبت به گوشی های قبلی هم مدل خود باتری قوی تری را نیز دارا بوده است .

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا